Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnár István tamás kérdése:

Lányok nektek bejön egy 16 éves fiú? 189cm magas,79kg, szemüveges, barna hajú barna szemű, helyes, kedves,30-40kg gyúró. érdeklődési körei:csajok, buli, autó-motor, környezetvédelem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem bejön ... :) és biztos van még olyan akinek bejön
2011. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és téged,hogy hivnak
2011. aug. 16. 11:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze=) 14/L
2011. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Offthewall ***** válasza:
67%

"3O-4O kg gyúró" Ember te tudsz magyarul? Epic fail....


nem mindegy mit csinálsz 3O kilóval 16 évesen... Guggolsz, fekvenyomást csinálsz, felhúzol ennyivel, vagy oldalemelést, koncentrált bicepszet, fej fölé nyomást, tricepsznyújtást egykezessel... ,) Gyanitom az előbbieket. Ha igen, az elég gáz. Ha a 2. verziókat, akkor te valami mutáns lehetsz. Amúgy bár srác vagyok de engem nem katalógus adatok alapján szoktak megkedvelni... Most ez hogy hangzana ha odamész 1 csajhoz, hogy szia, comb 7O centi, bicepsz 4Oen akárhány, odalenn 2O, a Kawasaki Ninjám 1OOO köbcenti, na hozzámjössz feleségül? Nem ez a lényeg. Az 1 értelmes dolog ebben amit fel tudsz használni mint "fegyvernemet" "ellenük" :DDD Az a környezetvédeős cucc, igy látatlanban(mármint mindenki kedvesnek nevezi magát szerintem :D) csak arra ne számits, hogy ilyen Dream Island-es ribizliket fogsz vele felszedni. Remélem kielégitő a válasz more

2011. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
26%
Helloszijja mizu ?? :$$ Uristen kiez te ??
2012. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
máskor ha lányokat keresel írd oda a 30-40kg-hoz hogy annyival gyúrsz és nem annyi vagy mert nagyon félre érthető de azért köszi most tudtam egy jót nevetni egyébként igen eléggé be jönnek a szemüveges fiúk biztos helyes vagy
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Jó lenne, ha nem vagy szétgyúrva, és nem 7 éve írtad volna a kérdést...🙁már kb 23 vagy, és az nekem sok.😢
2018. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!