Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizonyító jel lehet a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyító jel lehet a fiú látszólagos elvarázsoltsága?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden a következő:

A közösségben, ahol vagyunk, általában szemből vagyunk egymásnak (persze ennek semmi köze ahhoz a dologhoz, amit most mindjárt magyarázok -, hanem úgymond mindenkinek van egy szokásos helye/közege). Szóval szemből ül nekem az illető, de azért egy bizonyos távolságból.

Nekem régebben egyoldalról bejött/tetszett, aztán tavaly egy nagy "nyári lendületben" változtam, új, pozitiv kisugárzásom lett, kitörtem abból a szürke kisegérből vmilyen szinten, és már a srác is kevésbé érdekelt. Aztán - nagy meglepetésemre - tavaly, ősz indultával lettem "figyelmes" a srác elinduló, érzékelhető, lassan, de úgy szinte tapintható érdeklődésére, vonzalmára.


Szóval::: beszélgetni felettébb sokat még nem beszélgettünk, de ez ne tévesszen meg senkit, én igenis érzem a srác kötődését felém, teljesen más a viselkedése felém, mint azelőtt.


Azt vettem észre amikor így szembe van, hogy a szeme rajtam van úgymond (persze én irtó kevésszer veszem a bátorságot az utóbbi hónapokban hogy átnézzek Rá). Ugyanekkor az alkalmakkor mintha figyelne, az arcvonásai ellágyulnak, mint aki, igen, mint aki gyönyörködik.

Erre csak azt tudom mondani, hogy olyan elvarázsoltnak látom ilyenkor. /ez hetente 1-2 alkalmat fed le/.


Vélemények? Mit gondoltok erről?


2011. aug. 15. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján biztos, hogy tetszel neki. Szerintem a pozitív irányú változásod és kisugárzásod varázsolta el ennyire. :)
2011. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy teccel neki:D
2011. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nekem is gyanús az egész, de félek sokszor elhinni, hogy mi van ha Tényleg igen, tetszem neki... másrészt meg nem akarok naiv reményben élni...


Amúgy az egyik legjobb barátja, az sztem tud az "ügyről" (már ha tényleg van ügy), mert ő is úgymond figyel engem, és amikor elmegyünk egymás mellett, különös mosollyal köszön, a szeme is olyan árulkodó, szóval nem csak úgy köszön faarccal.

2011. aug. 17. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen belédzúgott =)
2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos szép vagy =)

tuti hogy teccel neki:D

ha meg ő is teccik neked, akkor próbálj vele minnél többet beszélni meg ijenek =)....és alakulni fog a dolog =)

2011. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát... kezdeményezni azt nem fogok, nem az a típus vagyok.

Szeretnék még bizonyosabb lenni, mert igazán nem is szoktam/merek belegondolni abba, amiről itt szó is lehet...

2011. aug. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!