Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy 24 éves lány-t? 16 éves vagyok és nagyon tetszik nekem ez a lány!

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha pedofil hajlamai vannak ,akkor csak kéjelegned kell előtte.
2011. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 skins válasza:
75%
sehogy nincs esélyed kisfiúnak néz téged
2011. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Ebben a korban még nagyon sokat számít ennyi különbség
2011. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Először azt mondanám sehogy.

De, ha nagyon nem akarod feladni, akkor tartsd szem előtt, hogy egy 24 éves lányt (nőt) becserkészni már nem olyan mint egy 14 évest. Ő egy felnőtt nő, jobb esetben úgy is gondolkodik. Náluk nem hiszem, hogy mindenféle gyerekes susmusok bejönnénk. Először is valahogy közel kéne kerülnöd hozzá. Legyél vele őszinte, mondd meg, hogy kedveled nagyon...érdekel, hogy neki mi a véleménye a kapcsolatotokról...lát-e esélyt további dolgokra... De mindvégig próbálj nagyon éretten viselkedni.

2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezt, és vard meg, mit reagal. Ha nem utasit el a korod miatt, akkor vigyel neki viragot. MAs alkalommal kezdemenyezz vele beszelgetest. Megint mas alkalomml hivd el setalni, vagy egy iskolai programra, ahova Te is mész. Hivd el, hogy nezze meg a ficomeccsedet, stb. Ilyesmi.:)

De aprankent adagolva, mondjuk heti 1-szer eleg egy ilyen, aztan ha szivesen jon, akkor lehet sűríteni.

35L

2011. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
..legjobb talan megis az, ha elhivod egy programra, ahol Te is "szerepelsz", és nezhet Teged.:) Nekem ez tetszene legjobban. Vegulis Te mar regen eszrevetted es figyelted őt, ő viszont még nem tudja, ki vagy, myilen vagy, tehat nem tud mihez vonzodni. Adj neki alkalmat erre, es ez a focimeccses dolgo (vagy barmi mas, amit csinalsz)jo ötlet tolem szerintem.:) 35L
2011. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eleg kemeny faban van a fejsze ... de sok sikert ... nekem sikerult egyszer 17 evesen 23 evest hoditani 1 ejszakara Xd ... nem tudom hogyan hisz o jott oda hozzam egy klubban ...
2011. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
35%

Várj még 2 évet 25 után jobban buknak a tinifiúkra:) de tényleg! De akkor se várj komoly kapcsolatot max. szex kihívás leszel neki. Az sem rossz.

Megbódítani nem tudnál egy 24 éves lányt arra csak egy férfi képes.

2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, Előzők, nekem minden fium tini volt huszoneves koromban, es mindbe szerelmes vagyok a mai napig, nem en hagytam el oket, nem rajtam mult, hogy nem vagyunk még egyutt. 35L
2011. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!