Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság szoktak randizni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szoktak randizni? És hol?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel eggyütt járok társastáncra és tetszik és muttkor kaptam tőle három puszit meg folyton szemezünk.Volt egy olyan időszak amikor nem mehettem táncra és mondták a többiek, hogy kérdezgette őket rólam, hogy mi van velem stb...

Ez jelenthet vmit?

Én hivjam el valahova vagy várjak míg ő kezdeményez??

14/L


léccii irjatok!!!


2009. ápr. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. :) Csak adj neki jelzéseket, hogy tetszik neked, és el fog hívni valahova. :)
2009. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszii..

csak az a baj h már tudja h tetszik nekem lehet. hogy ezért nem probálkozik??

van barátnője és messze lakik muttkor kérdeztem rola, hogy hogy vannak mondta, hogy már nem szereti és nem tudja mi van velük.

De nem értem mert szokott bokolgatni meg ilyenek.

Miért nem tud vele szakitani??

Nemtudom mit csináljak.

Pedig már probáltam közeledni.

De lehet, hogy fel adom vagy nem tudom.

Léccy segitsetek!!!

2009. ápr. 14. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, amíg elrendezi magában az előző kapcsolatát. Ha nem szereti, valószínűleg szakítani fog vele. Te legyél kedves, meg amilyen eddig is voltál, és majd alakul!
2009. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!