Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kamu-barátnő keresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kamu-barátnő keresés?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy barátnőm kéne legyen. Mármint facebookon. Hogy lássák a többiek, hogy barátnőm van. Írhatnánk ilyen romantikus dolgokat az üzenőfalra, stb.

Lenne valaki, akinek volna kedve hozzá?

20f


2011. aug. 17. 12:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
állítsd be, hogy kapcsolatban vagy, azt nem kell kiírni, hogy a jobb kezeddel.
2011. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
jaj, de butus vagy, a profik úgy csinálják, hogy kiírják, hogy "lájkold, ha kapcsolatban lennél velem" ;) ennyit se tudsz..ejnye xD
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Menj a Badoo-ra ott van elég rongy akiket könnyedén összeszedhetsz........
2011. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

www.cloudgirlfriend.com

Ez kell neked :D

2011. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20 évesen nincs jobb dolgod?XD és ha a haverjaid ha vannak és őket se csak kitaláltad, aztmondják ,hogy megnéznék akkor te majd mit fox csinálni?XD Am ilyen kamu barátnőt én is kitaláltam 11-12 éves korombanXD
2011. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Tejóisten.:OxDD

Neked kajak ez a legfontosabb.?? Széégyen -.-"

2011. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Csak az értheti, aki hasonló helyzetben van, mint a kérdező.
2011. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Én vállalnám,modellkedtem,nem tudom mit vannak felháborodva ezen,manapság már a modellkedés területébe is bekúszott a kamu face barátnő,ha valakinek ezerarca van,könnyen idomul a megrendelő álomnőjéhez,ez is csak egy munka,ráadásul senkinek nem árt,max nő az alacsony önbizalmú pasi presztízse,persze nem ingyen,napi 500 Ft,hetente fizetnél,előre utalással,amit kapsz cserébe,nevet,foglalkozást,kort,érdeklődési kört,plusz milyen stílusú csajt kell hozni,dögös,plázacica,szomszéd lány,cuki,rocker stb..ezt te választod meg,létrehozom a profilt,alapban 10 képet,kétnaponta újabb képet,mailen tartjuk a kapcsolatot,megmondod mit kommenteljek...stb meddig tartson,te döntöd el,hogyan szakítsunk,stb...

Ez is csak egy meló,ha nem te csinálsz magadnak kamu profilt,hanem egy csaj,akkor nem fogsz lebukni,csak egy profi kell hozzá,akinek van tapasztalata,az illúzió világában,hogyan kell elkápráztatni másokat külsőségekkel,ha még aktuális vedd fel velem privátban a kapcsolatot,a többit megbeszéljük.

Üdv

24/L

2012. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!