Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valakivel összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakivel összejönni MSN nélkül is?

Figyelt kérdés
Tudom kissé fura kérdést tettem fel, de hát az az igazság hogy én nem igazán kedvelem az MSN-es ismerkedést, mert abszolút nem az erősségem. Inkább a személyes ismerkedéshez ragaszkodom(Mert hát az jobban is megy meg értelmesebbnek is tartom), de sajnos ahhoz is előbb valami módon el kell jutni. Szóval az a kérdésem pontosan, hogy úgy össze tudok jönni valakivel (hozzáteszem az illető egy régi lányismerősöm) hogy ha csak levelezgetek vele, s egy bizonyos idő után elhívom valahova? Ha igen akkor mikről érdeklődjek utána pontosan, s kb. mennyi idő után hívjam el őt valahova, s hogyan?
2009. ápr. 14. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nemhogy lehet, úgy érdemes. MSN-t kerülni mindenképp, ha partnert akarsz!
2009. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lehetne! Személy szerint én is jobban kedvelem a személyes ismerkedést már csak azért is, mert gyakran neten keresztül teljesen megváltozik valakinek a stílusa. Amiket írtál, arra pontos választ nem lehet adni, "érzésre" kb. amit te nem éreznél túl gyorsnak fordított helyzetben. Szerintem pár levélváltás után már szóba hozhatod a találkozást aztán lesz ami lesz.
2009. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
persze h lehet, az MSN nem minden!!!
2009. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!Mi lenne veled ha nem lenne MSN?Megszűnne a világ?**
2009. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki aki nem ragaszkodik ehhez a modern ismerkedési módhoz.Mások általában azt kérdezik,hogy "mit írjak be neki MSN-re".Persze hívd el valahova,sokkal hamarabb kiderülnek dolgok szemtől szemben.
2009. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze ezt én is tudom de az utóbbira visszatérve: Miről érdeklődjek iránta ha levelezek vle, meg egy bizonyos idő után hogy hívjam el valahova?

Előre is köszi! :)

2009. ápr. 14. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Pff**
2009. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Reménytelenek vagytok!
2009. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

istenem : úgy értette az msn nélküli dolgot h ha megismer neten vkit vagy bárhol akkor azzal általába msn-en szoktunk beszélni(én legalábbis) ő pedig ezt a részt hagyná ki tehát pl e-mailen beszélnek és utánna személyes randi. én így értelmezem a kérdésedet.

válasz:

nekem love.hu-n írt egy srác és 4 napmúlva találkoztunk (nem történt semmi) és szerintem ha ismered a lányt és régóta akkor eleve kérdezd meg túle minden terelés nélkül h nem érne e rá valamikor elmenni sétálni/fagyizni veled ennyi.

ha ismered őt akkor szerintem nem kell heteket várni.

pár levél nemárt h megtudd h neki van e kedve a randihoz de ha ismeritek egymást akkor szerintem nem kell sokat várni

2009. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid MSN segítségével jöttek össze? Milyen hülye kérdés ez? Ez a mai modern világ! Hehe!
2009. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!