Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egyszer nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszer nem érti meg, hogy most sok a kor különbség?

Figyelt kérdés

Na szóval: sulink (12 évfolyamos) ott van egy srác (16) és mondta, hogy bejövök neki, meg hogy lenne-e kedvem elmenni vele valahová. Barátnőim előtt mondta, szóval a barátnőim rábeszéltek. Aztán megkérdezte, hogy járunk-e, én meg mondtam, hogy nem. Igazából nekem az nem tetszett ebben, hogy 3 évvel fiatalabb vagyok, és szerintem ez így most sok. Mondtam neki, hogy ő most komolyodik, én meg élem a gyermek korom. Lehet, hogy előtte komoly vagyok, meg próbálom visszafogni magam. Aztán mondta, hogy őt ez nem zavarja, én meg, hogy félek, hogy mellette előbb komolyodnék meg, és nem lenne elég időm hülyéskedni. Akkor hanyagoltuk a dolgot, és ő sms-eket ír, hogy nem talizunk-e, meg kérdezgeti mindig, hogy merre járok, és mi jót csinálok.


Hogyan "koppintsam " le, ha egyszer nem érti, hogy később nem sok, de a mi esetünkben sok ez a 3 év?


2011. aug. 17. 22:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
dugasd meg magad vele aztán mond neki hoyg kopj le -.-
2011. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hasznos válasz volt. kösz -.-"""
2011. aug. 17. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok a 3 év korkülönbség.
2011. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A korkülönbség ideális. Annyi a lényeg, hogy nem feltétlen jó ötlet, ha lefekszetek egymással. Ettől függetlenül járni lehet, az is nagyon szép és jó dolog. Ha szeret, akkor úgyis kivárja azt a pár évet.


Éppen ezek miatt tedd fel magadnak a kérdést. Tényleg a korkülönbség zavar? Ha igen, és ettől eltekintve szeretnéd, akkor a kor ne zavarjon. Csak tartsátok szem előtt a fentieket. Ha meg kortól függetlenül sem szeretnél vele lenni, akkor legyél egy picit őszintébb vele és magaddal is, és ne fogd rá erre.


Végül a válasz a kérdésedre: Ha még mindig le akarod koppintani, akkor tedd úgy, ahogy javasoltam, őszintén. Meg fogja érteni. Most azért nem érti meg, mert úgy érzi (talán jogosan), hogy ez csak hülye kifogás.

2011. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
átlagban nagyon kis vézna, de itt én (13) és ő (16) hogy néznénk már ki egymás mellett? azt hinnék, hogy a húga vagyok vagy ilyesmi... Szerintetek adjak egy esélyt?
2011. aug. 17. 22:32
 6/14 A kérdező kommentje:

mert tényleg csak ez zavar, hogy jóval idősebbnek néz ki. rólam meg mondják h gyerek. rá meg mondják már h felnőtt..


barátnőim meg jönnek azzal, hogy mit rinyálok amúgy is idősebbnek nézek ki. (szerintük) szerintem meg nem..

2011. aug. 17. 22:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már. 13 éves vagy. Egy év múlva kétszer olyan magas leszel, mint most vagy, és úgy fogsz kinézni, mint egy nő. (Nem sértésnek szántam, hogy most nem.)
2011. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem sértődök meg. nem vagyok olyan. :)


majd akkor holnapig alszom rá egyet, és meglátom...

2011. aug. 17. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt.
2011. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van...
2011. aug. 17. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!