Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, 21 éves, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, 21 éves, én pedig 17. Tetszünk egymásnak ez 100% de akárhányszor felhozom a témát, hogy legyen valami kettőnk között, mindig az a vége, hogy a korkülönbség zavarná. Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Az az érzásem ő sem tudja mit akar.. viszont én akarom őt! Mit tegyek? Hagyjam gondolkodni? Vagy nyomuljak? Előre is köszi...
2008. márc. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök hülyeség ez a korkülönbséges dolog.Köztem és a pasim közt 20év van (én25 vok) és 2éve együtt vagyunk.Én komolyabb vagyok a korombelieknél,ő meg fiatalosabb.Nem a kor számít,és ha tényleg tetszel neki akkor nem érdekli hogy ki mit gondol.Beszélj vele erről és ha tényleg ennyire zavarja a korkülönbség akkor hagyd.
2008. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is idösebb vagyok a barátomnál, és én agyok a lány!!! :) Igaz csak 1 év van köztünk de engem nem zavar és öt se.
2008. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyomulj, de módjával. Ha sokat gondolkodik, csak meggyőzi magát hogy a korkülönbség zavaró. Ha meg nagyon nyomulsz, elijeszted. De ha óvatosan nyomulsz, levadászható.
2008. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálok vele minnél többet találkozni...beszélgetni.Aztán ugyis kialakul valami...ha ki kell h alakuljon.Nem igaz?
2008. márc. 7. 12:48
 5/6 anonim válasza:
100%

Alapvetően az anyagi biztonságot keresik, minden romantika és egyéb vágyakozás melett ez benvan a biológiai orájukba programozva. Azt az érzetet hogy rád támaszkodhatnak és teljes biztonságban érezhetik magukat egy fiatalabb esetleg még tanuló srácnak elég kemény elérni.

Gondolj bele te alig 20 leszel és még élnél ő már gyereket lakást kocsit biztos hátteret szeretne..

De azért sok sikert :)

2008. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Sikerült?
2023. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!