Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek hozzá közel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek hozzá közel?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok,van egy fiú,akit nem nagyon ismerek,csak msn-en szoktunk néha beszélni!A nővére itt lakik az utcánkban,és ha esetleg jön hozzá,és talizunk,akkor is szoktunk dumálgatni!Nagyon tetszik nekem,csak nem tudom,hogy kerüljek hozzá közel!Ő most van túl egy szakításon!Jó lenne ha eggyütt lennénk!Mit tegyek,hogy valahogy közelebb kerüljünk egymáshoz?
2009. ápr. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan fura ilyen kérdéseket olvasni. Mikor ennyi idősek voltunk, mind odavoltunk hogy kitaláljuk a módját, csomó mindent bevetettünk, kombináltunk, tervezgettünk.


17 éves lány vagy, fiatal szép és okos :D Add magad. Először apróbb jelekkel mutasd h kedveled. Dícsérd meg ezért-azért, hívd el valahova. Az már konkrét. vagy csak utalj..."elmennék ide valakivel - nincs kedved?"

Ilyesmik.

De ennél sokkal jobbakat ki lehet találni. Fiúfüggő h ő milyen.

Azért a szakítás utáni vigasztalással vigyázz. Ha sebezhető fiú, akkor belemehet ebbe a kapcsolatba csak azért h vmi jó történjen és akkor az nem lesz vmi komoly. Legalábbis általában.

2009. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj,de aranyos.Milyen jó volt,mikor még én is ilyen dolgokon agyaltam. :)

Most jön a jó idő,legyél többet az utcán,hátha összefuttok. Öltözz fel csinosan,persze NE kihívóan,légy természetes. Aztán ha "véletlen" összefuttok,szólítsd meg. Mondj neki ilyen általános dolgokat, pl.: Szia!Rég láttalak.Ritkán jársz a testvéredhez? vagy megkérhetnéd valamire,mondjuk nézze meg a gépedet,segítsen letölteni valamit,mert neked nem megy.Aztán ebből csinálj rendszert ha találkoztok,mindig szólítsd meg.Egy idő után természetesnek fogja venni,hogy beszélgettek. Onnan meg már alakulni fog a dolog ha te is bejössz neki.

2009. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!