Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudja az ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember, hogy biszex?

Figyelt kérdés
nekem bejön egy srác, meg az egyik tanárom is. ez most azt jelenti, hogy biszex vagyok?
2011. aug. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen nemű vagy? mert a kérdésből ez nem derül ki..

ha csaj vagy, és a tanár hapsi, akkor nem vagy biszex, teljesen hetero vagy, csak a srácok is és a férfiak is bejönnek Neked

ha csaj vagy, és a tanár nőnemű, akkor előfordulhat, h vmi baj van.. mind a 2 nemhez vonzódsz, tehát igen, biszex vagy

ha srác vagy, és a tanár hapsi, akkor homokos vagy...

ha srác vagy, és a tanár nőnemű, akkor azzal nincs probléma, de mivel írtad, h egy srác is bejön.. nah akkor homár vagy

2011. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csaj vagyok és a tanárom is csaj
2011. aug. 18. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ha fiúként srác és nő is bejön, akkor metroszexuális vagy :D
2011. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nos igen, akkor biszex vagy, de ez mostanában elég gyakori és a fiúkat annyira nem zavarja
2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jah, értem

hát figy

mi nők is belátjuk, ha szép egy másik nő

milyen értelemben "jön be"?? mert ha megyek az utcán, és a párom (FÉRFI) megbámul egy csajszit, akkor megnézem a csajt én is, és ha tényleg szép volt, akkor azt mondom: igen, tényleg szép volt... (persze azért magamban puffogok egy sort)

de ez nem jelenti, h biszex lennék, mert beláttam, h szép

viszont ha már fantáziálgatsz is a tanárnődről, és ezalatt nem arra gondolok, h: de jó lenne, ha holnap adna egy ötöst.. -.- akkor előfordulhat, h vmi hajlam van benned... eddig csak a tanárnőddel szemben fordult elő ilyesmi? korod beli lányok is "bejönnek"?

2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a korombeli lányokkal is már előfordult,egyszer azt álmodtam hogy csókolózom vele
2011. aug. 18. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nah, akkor te tényleg biszex vagy, amúgy az orosz csajok többsége is hasonló beállítottsággal rendelkezik :)
2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!