Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mitől lehet, hogy ha bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy ha bejön nekem valaki és végre adott a lehetőség, hogy több is legyen megfutamodok?

Figyelt kérdés
Valamiért rossz érzésem lesz, vagy ahoz hasonló és nem tudom eldönteni, hogy mit akarok..más is van ezzel így?:S 16/L
2009. ápr. 14. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.Egy csajjal 7szer kezdtem újból mert amikor elkezdtük elgondolkoztam hogy kell ez nekem?..vagy jó ez így?...szeretem e?És mindig szakítottunk utánna összejöttünk.A csaj majdnem öngyilkos lett emiatt.Szóval óvatosan ezzel.Csak akkor hajts rá a pasira ha tényleg a szívedből szereted és teljesen bele vagy esve!
2009. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nemmegfelelés érzésének hívják. Úgy érzed, hogy nem tudod, hogy elég jó lehetsz számára és nem akarod, hogy csalódjon benned. Csupán bátorság és önbizalomhiány. bízz jobban magadban és nem lesz gond.
2009. ápr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!