Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, a fülbevaló nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a fülbevaló nektek bejön, vagy nem?

Figyelt kérdés

Vagy hidegen hagy, hogy van-e? Mert van olyan ismerősöm, aki szereti, ha van, van olyan is, aki pedig kifejezetten odavan azért, ha nincsen fülbevalója egy lánynak. Most akkor hogy is van ez?


(Nekem még életemben nem volt kiszúrva a fülem, tehát nem a ti véleményetek után hagyom így, vagy fúratom ki, csak egyszerűen érdekel.) :)


2011. aug. 18. 17:29
1 2
 1/14 Ráffájel ***** válasza:
Egyedül az ilyen cula karikák nem tetszenek.
2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

igazából egy csajon ez a legutolsó dolog amit megnézek (ha egyáltalán megnézem).

ez olyan h van e rajta gyűrű v óra. tök mind1....

2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
lényeg hogy szex közben ne legyen mert nemakarom kitépni:) egyébként nem zavar.
2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

17:31 te a csaj fülét téped szex közben? :O


Engem egyáltalán nem érdekel. Lehet fülbevalója, de akkor valami normális legyen, ilyen kis virág, vagy valami ilyesmi ne azok a nagy karikák.

2011. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

...

esetleg elég egy pillanat, ha rossz helyre nyúlsz, és még ha nem is téped ki, de fájhat neki...

17.31

2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
logikus :D
2011. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
azok a nagy karikák kifejezetten előnyösek mert bele tudod akasztani a péniszedet ha elfáradsz én eskü úgy szoktam :D
2011. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon figyelem az ilyesmit. Ahogy egy előző válaszoló is leirta, ez olyan dolog, hogy van-e órája, gyűrűje, piercingje.
2011. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, az tök jó, ha nem olyan fontos. Akkor semmiképpen nem baj, ha valakinek nincs, ugye? Mármint attól nem nézitek nőietlenebbnek? :)
2011. aug. 18. 18:24
 10/14 anonim ***** válasza:
huh én jártam már így hogy sex közben beleakadt a fülbevalója bokszerembe és kitépte a fülbevalót :D de atól még fojtatuk továb ^^.
2011. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!