Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmenjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek hozzá?

Figyelt kérdés

Én 17.5 éves vagyok, a pasi 7 évvel idősebb nálam.

Sokat beszélünk msn-en, telón, egyik este szórakoztunk, hogy milyen jó lenne ha nála lennék, együtt aludnánk. :) És azt mondta, hogy menjek fel hozzá, még szünetben. Mert ugye kezdődik a suli. :S

Szerintetek ha felmennék megtörténne?

Vagy pedig nem akarná? Nem tudom, mit csináljak, csak menjek fel és ne aludjak ott ?

Vagy szerintetek biztonságban vagyok?:)

Igazából, normális srác. :) De már volt több csaja!


2011. aug. 18. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy dugni akar, azért hívott fel.
2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha még nem is találkoztatok és startból felhiv akk csak dugni akar ilyen egyszerű
2011. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találkoztatok már személyesen? Nem? És rögtön azzal foglalkozol, hogy nála aludj? Az szép. Szerintem ne éld bele magad annyira. Kezdjétek egy egyszerű kis randival, aztán hosszútávon meg majd alakul. Lehet, hogy élőben nem is olyan, mint ahogy elképzeled. Az is lehet, hogy élőben te nem vagy olyan, mint ahogy ő elképzel.
2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

persze, ismerjük egymást már rég óta, találkozunk is egyszer csak ketten, de nem történt semmi... :) csak puszi...

szóval nem tudom hogy készüljek :$ még írjatok!!:)

2011. aug. 18. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A puszi után még nagyon soká jön az ott alvás. Találkozgassatok még párszor, beszélgessetek, randizzatok.
2011. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!