Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz a randink mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a randink mit csináljak? :D

Figyelt kérdés

Szóval egy helyes srác holnap délutánra elhívott randizni, és Úristen, nagyon örülök neki!!! :) Csak tökre beparáztam mindenféle apróságon... :D Légyszi segítsetek, leginkább abban, hogy mit vegyek fel? Ja hopp még nem is írtam, 16/lány vagyok. /Átlagosnak tartom magam, mások sokan szépnek is... picit talán én is, de azért ezt így mégse jelentem ki. :D/ Hajammal mi legyen? Bármilyen ötletet szívesen fogadok, tényleg! :D

Egyébként azt mondta a srác, hogy reggel még felhív és megbeszéljük az egészet, tehát gondolom, megkérdez, hogy szerintem hová menjünk... Erre is kéne valami jó hely, amit ajánlhatok Budapesten. Azt már tudom, hogy nem jó ilyenkor például mozi... Szóval arra gondoltam, hogy elmehetnénk mondjuk a Városligetbe sétálni, beszélgetni, esetleg ha tudnátok mondani akárhol Pesten egy jó kis beülős helyet, annak örülnék! Persze, gondolom, együtt beszéljük meg, és mivel ő a fiú, biztosan gondolt már pár dologra! :) Kezdetnek ennyi bőven elég is, előre is köszönöm!!!!! :)


2011. aug. 18. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlspilázni. :) Ha nagyon erőltetsz valamit, az mindig balul sül el. Légy csinos, szolid smink, lődd be a hajad, és ennyi. Bízd rá a helyet is. :)
2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
add önmagad,és minden jól fog elsülni! :)
2011. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

uuuu ez az érzés:D megőrít :D

szerintem engedd le a hajad egy kis tus,szempillasprirál, mivel holnap nagyon meleg lesz valami kis trikó vagy pántnélküli fölső valami csini rövid farmernacival vayg szoknyával:) pulcsit azért vigyél bááárrr.... majd ha megölel annál nincs jobb:)

na szóval remélem tudtam segíteni aztán sok jót nektek :-*

2011. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát
2011. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Garret_Reynolds válasza:
mert azt szeretem
2011. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket! :)) jöhet még nyugodtan bármi normális válasz!

a szilvás bukta egy univerzális dolog, szóval külön kösz!!:D

2011. aug. 19. 00:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Nee izgulj! :D a hajad meg legyen ugy ahogyan neked a legjobban áll. (én szeretem ha egy csajnak ki van bontva). Menjetek olyanhelyre ahol sokat tudtok beszélgetni pl (jol irtad) séta, aztán üljetek be vhova meginni vmit. A ruhád meg legyen olyan ami jol néz ki nem tul kihivó, kényelmes. Sok sikert! :) (15/F)
2011. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

kérdező majd írd meg létszi hogy hova mentetek és mit csináltatok

sokat segítenél ezzel

2011. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi :)

rendben, megírom! ;)

2011. aug. 19. 11:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha elhívott randizni akkor tetszel neki, márpedig elhívott... :D Akkor meg már nem tudom mit tudsz elszúrni ...
2011. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!