Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy ilyen sráccal? (lent)

Figyelt kérdés

Ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki kimegy külföldre egy évre nyelvet tanulni, halaszt az egyetemen is!? Mert már egy jó ideje ismerjük egymást. Egy középiskolába jártunk. Most nekem is megtetszett, és találkoztunk volna, de nekem sajnos nem volt jó.. nemsokkal később beszélgettünk a nyelvről, és ő mondta akkor, hogy kimegy. Most nem tudom, hogy mi legyen..... Ennek így a világon semmi értelme.. Októberben, vagy Novemberben megy el. Ő úgy gondolja, hogy én csak egy röpke 2 hónapos kapcsolat leszek neki?... Legutóbb, szándékosan lemondtam a találkozót, nem szeretnék szenvedni.. nekem nem 'kenyerem' a távkapcsolat... Felejtsem el?

18/L


2011. aug. 18. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ne felejtsd el, tartsd vele a kapcsolatot, és majd ha hazajön, akkor :)))
2011. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De basszus, én nem tudok annyit várni :/

Lehet, hogy eleve nem lenne az egészből semmi...

És mi van ha jön egy másik srác.. majd idővel? :/ Sose tudhatom . Nem tudom, hogy mitévő legyek.. Ja, és még neki áll feljebb... hogy 'nem akarok' találkozni vele. Ő nem gondol bele abba, hogy elmegy egy évre?!.. és mi lesz utána?.. :S

2011. aug. 18. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy találkoztok nem jelenti azt, hogy össze is kell jönnötök. Én is így vagyok most egy csajjal. Nagyon szeretem őt, de nem jövök vele össze, mert szeptembertől (2 hét múlva) kimegyek külföldre egyetemre, és legközelebb csak karácsonykor találkozunk. Az után viszont már itthon leszek. Ha most összejönnénk, akkor később biztos, hogy nem. Így viszont megmarad az esélye annak, hogy egyszer még lesz valami a dologból.
2011. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgyan így vok egy sráccal :/ egyet értek az előttem lévővel :)
2011. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

De ez olyan rossz :/ Mert, nagyon aranyos, édes, kedves, ilyen sráccal még nem találkoztam esküszöm! Erre, kiderül, hogy elmegy...

2011. aug. 18. 23:55
 6/7 anonim válasza:

A sors iróniája...de szerintem is igaza van az előttem szólónak,h az esély megmarad ha a kapcsolatot tartjátok és meglátjátok amikor hazajön :) de ha nem megy messzire akár egyik hónapban te másik hónapban ő tehetne látogatást pár nap erejéig :)

/én jelenleg külföldön vagyok és nekem az ellenkező eset van : itteni a párom,1éve,de már honvágyam is van.... :S :/

2011. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.... öö azért eléggé messze leszünk... :)
2011. aug. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!