Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogyha randizom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogyha randizom egy csajjal, akkor előtte el kell mennem prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Természetesen nem utcaihoz szoktam ilyenkor, hanem lakáson dolgozó gyönyörű szép csajokhoz.


Ha nem megyek el előtte, akkor általában nem sikerül a randi, nem jövök össze a csajjal. De ha elmegyek, MINDIG összejövök a nőkkel.


Nem szeretek ilyen lányokhoz járni, de ez miatt muszáj, különben nem sikerül a randi.


Ha van barátnőm, akkor nem járok ribizlizni, csak ha nincs és randiznom kell!


2011. aug. 19. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát a tudat ha egy prostival minden jól ment akkor tudod hogy a csajjal se baxhatod el szal ez olyan önbizalomnővelő ?D
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj bele hogy az a lány mit gondolna akivel randizol. Szerinted Ő helyeselne hogy a randitok előtt prostinál voltál? :/
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te mekkora egy hülye vagy.

Nyilván nincsen összefüggés a két dolog között, ha meg van,az azért van, mert bevonzod és akaratlanul is úgy alakítod a randit.

2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hallod! Én is így vagyok, csak én egy jóképű izmos hím prostival fekszem le randik előtt! Persze a prosti uaz, mert nekem nagyon bejön de csak szexre semmi másra:)

De a szex után olyan erotikus a kisugárzásom, hogy eddig mindig bejött!

3-szor voltam ennél a prostinál (elég drága, bár nekem kedvezményesen csinálja) de mindhárom alkalommal mindhárom férfival volt többéves kapcsolatom!

2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

miért, szerinted el mondom?


Egyből úgy kezdeném, hogy szia, éppen előtted voltam egy ku**nál.

2011. aug. 19. 12:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is, így jobb lesz a kisugárzásom!
2011. aug. 19. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:
hmmm érdekes.Nem tudom örülnél-e neki hogy akivel randizol az előtted fél órával szexelt :D
2011. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Legutoljára, egyből az aktus után randira mentem. (persze mielőtt távoztam akkor is lezuhanyoztam)

Aztán a hölgyet kinyaltam, és úgy csókolóztam utána a csajszival.

Nem gondoltam volna, hogy csókolózni fogunk az első randin, mivel eddig nálam soha nem fordult elő, hogy egyből első talin csókolózás.

Csak rámenős volt a csaj.

Azóta úgy alakítom az időpontot, hogy haza tudjak menni fogat mosni.

2011. aug. 19. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Gusztustalan amiket írtál
2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 McGiorgio ***** válasza:
Hogy miért? Mert egy sz@r szemét sz@ralak vagy!!
2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!