Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki neten ismerkedni? 23L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki neten ismerkedni? 23L

Figyelt kérdés
Eddig csak élőben ismerkedtem, de most előbb inkább szeretném valaki belső tulajdonságait megismerni úgy, hogy ne vonjak le azonnali következtetést a külseje alapján.
2011. aug. 19. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ciki
2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem fog menni. Szerintem a külső nagyon fontos. Akármilyen szép lelke van valakinek, ha taszít a külseje, nem fogsz ágyba bújni vele.
2011. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak pozitív példák is,de kevés
2011. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de olyan személytelen. Hiába beszélgetsz vele jókat,ha nem mozgatja meg a fantáziádat, akkor úgyse lesz belőle semmi, szóval akárki akármit mond, a külső nagyonis számít.
2011. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valaki megismerhetné az én belső tulajdonságaimat is.
2011. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én is inkább a belső tulajdonságokra hajtok és akiket megismertem nem voltak azok a húúdebepisiloktőledolyanhelyesvagy pasik, de sokkal szerethetőbbek voltak. Meg így nem vagy leszűkítve, bárhonnan ismerkedhetsz. Sokkal jobban szeretem azokat az ismerősöket, akiket neten ismertem meg.
2011. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki próbáld ki. Én amikor két éve beregisztráltam egy társkereső oldalra rá 10 percre rám írt egy fiú. Ő volt az első aki rám írt és azóta is ő a nagy szerelmem. :)

Neten ismertem meg, de már a második talin lényegtelen volt, hogy honnan szóval csak hajrá. :)


25/L

2011. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaja, én is 10 éve együtt élek azzal a nővel, akivel a neten ismerkedtem meg... Pedig már éppen kezdtem lemondani róla, mert hát ugye ez az internet is olyan, amilyen... De azért néha megesik az ilyen is. :-)


Szóval tökmindegy, hogy hol akadsz rá az igazira, nem? HAJRÁ!


Pedro

2011. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretlek! Járjunk!
2011. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg a mostani párommal. A külsőt is néztem azért. Nem csak beszélgetni szoktam a párommal. Taliztunk élőben is, rögtön egymásba szerettünk, és azóta is boldogan élünk. 2 éve. De hidd el, fontos a külső, a kisugárzás. Beszélgettem én marha jókat fényképen tök helyesnek tűnő srácokkal. Élőben meg semmi:S
2011. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!