Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene adnom neki ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene adnom neki ajándékba?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nemrég megismertem egy kedves fiút a neten keresztül. A múlt héten találkoztunk és nagyon jól éreztem magam vele. Igazából azt se tudnám megmondani, hogy csak baráti alapon történt-e ez az egész vagy pedig többet akarna-e tőlem, de kedden ismét találkozunk. Pont azon a napon van a születésnapja és szeretnék adni a számára valami jelképeset. Csak hát picit rosszul jött ki így, mert még csak 2. találkozó lesz, nem is ismerem annyira, de szeretnék örömet okozni neki valamivel. Amit érdemes tudni róla, hogy cukorbeteg, emiatt picit gátlásos és úgy érzem kevésbé tartja magát értékesnek, ezért is szeretném éreztetni vele, hogy engem abszolút nem érdekel az, hogy naponta 5x szúrja magát és speciálisan étkezik. Túl drága ajándékot se szeretnék adni, nehogy kellemetlen helyzetbe hozzam vele. Ötletek esetleg? 20/L és 23/F
2011. aug. 19. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a szüzességedet!
2011. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg?:D (tali végén): *neve*.. boldog születésnapot -> csók :D (ha még nem volt meg.. én tiszta happy lennék :D)
2011. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj neki cukormentes muffint,vagy vegyél neki ahhez hasonló sütit,már van olyan pékség ahol lehet kapni.Szerintem azért jó,mert érzi,hogy gondoltál rá,mégis olyan finomság,amit megengedhet magának,sőt,te is egyél belőle vele együtt,hogy tudja,neked ez nem gond.
2011. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
műfaszt
2011. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paddle válasza:
vágd arcon..ha megharagszik sikertelen vagy..ha elnézéstkér azért hogy esetleg szart mondott akkor nyertél..de akkoris vágd arcon a biztonság kedvéért..tudod!menj a tutira
2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paddle válasza:
vegyél neki 3 lábú nílusi krokodilt..ami tud beszélni..de skizofrén..meggyűlik vele a baja de ellessz egy ideig
2011. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!