Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsra lenne szükségem. Fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Fel kellene adnom?

Figyelt kérdés

Hát van egy lány aki tetszik (15) az a helyzet sajnos személyesen még nem beszélgettünk mert sajnos beteg lett és nem jött évzáróra (amúgy évzáró után akartam elhívni fagyizni a városba).Így nem volt mit tennem muszáj voltam interneten tartani vele a "baráti kapcsolatot".Nagyon jól elbeszélgetünk meg minden kedves és aranyos bár a beszélgetéseink hangulata változó mikor milyen kedvünk van egymás társaságához.Júniusban és júliusban különösen sokat beszélgettünk minden nap 8 órákat és már 3x is szó esett arról hogy bemegyünk a városba, de "sosem ér rá" persze ha meg azt kérdeztem mikor ér rá akkor meg "nem tudom" (ez egyértelműen nem-et akar jelenteni?)Igaz szemétség volt a részemről de utána nyomoztam egy kicsit a dolgoknak és kiderült h van egy olyan fiú hát akit nagyon tetszik neki, de állítólag "sosem fogja megkapni" ki tudja mi igaz ebből mivel nem megbízható forrásból származik az információ.Most augusztusban meg úgy július utolsó 2 hetébe összesen 3x beszélgettünk szinte nincs fenn.

Kérdésem a következő:Van ennek még értelme vagy hagyjam az egészt a ...?

Mert nem neten szeretném neki elmondani h kedvem és hogy nagyon tetszik nekem.Személyesen meg "esélytelen" a találkozás(földrajzilag is).mert gondoltam arra is hogy majd suliban de félek a beégéstől nagyon...

17F


2011. aug. 8. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem te a "ha nincs ló, jó a szamár is" helyzetbe kerültél, a szamár pozícióra. sztem hagyd, ha randiznak veled, akkor is csak azért, mert nem kapja meg a jobb pasit. olyan lányt keress, akinek te vagy a jobb (a 'ló').
2011. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre azért nem válaszol senki, mert meglátja milyen hosszú és nem olvassa el.


Én sem.

2011. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 1.
2011. aug. 8. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy manapság nem kapsz egyértelmű jeleket, hogy mit éreznek irántad. A fiúk lányok egymás ölébe ülnek, minden találkozást úgy zárnak, hogy szeretlek, az üzenetek végére szívecskét tesznek...úgyhogy ez egy nehéz eset, lehet, hogy egyáltalán nem akar tőled semmit a barátságon kívül. Esetleg egy klasszikus beállítasz a háza elé "Szia, pont erre jártam" szöveggel próbálkozás ?
2011. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt nem nagyon tudom eldöntetni:S
2011. aug. 8. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről amit leírtál, az így jártam anyátokkal című sorozat egyik része jut eszembe.

A lényege, hogy van a lány, aki neked tetszik. És a lánynak tetszik egy másik srác.

Hiába fűzögeted, ő a másik sráccal akar kapcsolatot. De a lány konkrétan nem mondja ki, hogy te nem kellesz neki, helyette inkább megtart magának arany tartalékba, ha esetleg a másik sráccal nem jönne össze. De még ekkor sem sikerülne megkapnod a lányt, mivel tudja hogy hozzád bármikor visszamehet, ezért inkább kikezd egy másik sráccal.

Remélem nem voltam túl zavaros, kicsit késő van már nehezebb a koncentrálás :)

Szerintem hagyd a fen*be! Nem fog kapcsolat lenni ebből sajnos. Elég csak a hozzáállását és a köztetek lévő távolságot nézni. A tanácsom az, hogy felejtsd el minél hamarabb, és keress másik csajt, még tart a nyár! 28F

2011. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy lesz...
2011. aug. 9. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira hosszú ez, csak a nép olyan lusta, hogy nem képes elolvasni. Kérdező, átérzem a helyzeted, én is kb. ugyanígy vagyok, csak nálam biztos, hogy egy másik fiúval akar járni a csaj, akik tetszik, tudom, mert ismerem is azt a gyereket.. éshát.. neki a nyomába sem érhetek, döglenek utána a csajok, mindenki mondja, hogy milyen helyes stb.. szóval a szépfiú típusba tartozik, és sajna a csjnak ez jön be. nem is próbálkozok..
2011. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az eddigi válaszolókkal. Hagyd a rákba. Ez a csaj még vágyakozik a nagy ő után. Neked meg olyan kellene aki téged becsül meg nem az olyanokat mitn pl a másik csaj. Szóval szerintem hanyagold a csajt. :D
2011. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2011. aug. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!