Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mitől függ az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől függ az, hogy mikor köszönsz puszival egy srácnak? És, ha msn-en vagy sms-be írjátok oda, hogy "puszi", akkor az olyan, mint a hali vagy komolyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
Tudom ez két kérdés de összefügg.Köszi előre =)
2009. ápr. 15. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Hű. Hát először is tegyük fel, hogy van egy új srác az osztályomban. Én csak akkor megyek hozzá oda köszönni puszival (persze jó pár nap után) ha szimpatikus.

Ha nem szimpi max adok neki egy pacsit és kész. De nálam van olyan is, hogyha jól néz ki a srác pedig alig talizok vele akkor is adok neki puszit, hogy ööö hát ezt nehéz megmondani, de ez nálam akkor szokás, hogyha növelni akarom az önbizalmam. Mert hát ha helyes a srác ki ne adna neki puszit köszönésképpen?:))

Msn-en is ilyen kb. Ha szimpi és ismerem egy jó ideje akkor írom neki hogy puszi. meg általában olyanoknak írom akivel a való életben is puszival köszönök. Akivel csak úgy beszélgetni szoktam, aki nem olyan baromira fontos személy az életemben (pl egy sima haver) akkor annak csak köszönök, de ott még a suliban is.

Na meg van olyan is, ez a 3. variáció hogy alapból, megszokásból adom neki a 3 puszit.

Na most aztán bogarászhatod mit akartam írni :D Bocsi ha értelmetlen :$

2009. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok. 17/L
2009. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
sya! Nem nem mindig gondoljuk komolyan van mikor csak úgy köszönünk,de egy igazi puszi számomra azért már egy kicsit intimebb dolog kivéve ha a legjobb haverom akit rég nem láttam.Ez attól is függ h zavarba jött-e meg ilyenek
2009. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én msn-en majdnem minden fiúnak írom elköszönésnél, hogy "puszi, pussz, pusy, pux, stb.".

SMS-ben már kicsit visszafogom magam, de vannak bnőim, akik mindenkinek írnak a végére puszit.(:

Élőben pedig már csak annak a fiúnak adok, aki hajol érte.:D Szval a fiútól függ, hogy adok-e neki. Kivéve ha járunk, vagy nagyon-nagyon jó viszony van köztünk.:)

2009. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akinek msn-en azt írom, h puszi annak a valóságba is adok. Akinek nem adok a valóságba, annak nem is írom. Szal sztem leírva olyan mintha megcsinálnád.
2009. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én viszont senkinek nem puszizok csak a barátomnak (de már nem vagyok vele, úgyhogy senkinek). De neki is csak msn-en, meg amikor suliban köszöntünk és ugye ott nem lehet csókolózni. :D Néha szoktam egy barátnőmnek, mert nála szokás....
2009. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ammm....jol erzekeled sokfele puszi van.

barati-puszi: kozeli ismerosoknek, baratoknak adja az ember a talalkozas elejen es vegen. reg nem latott ismerosoknek akik azert megis kozeliek. de fugg a megszokastol is, ha vki nagyon kozeli de en is ervem szoktuk meg h puszi-puszi akkor nem, de 1 nala kevesbe jo haverrel ha szokas akkor vele igen. remelem nem voltam zavaros....

oreg-puszi: amit a nagyszuloknek,rokonak, oreg ismerosoknek adsz :p

meg-puszi: amikor tetszik vki es bucsuzasnal arcon puszilod. meg nem csok. de puszi. jelzed h tetszik. 2esben is jo, de akkor ervenyesul a legjobban ha bucsuzasnal 1 csomo ember van de csak neki adsz puszit. (ja es azt amugyis utalom mikor 1 tonna embert vegig kell puszilni)

mar-puszi: pl exnek. akit mar nem csokolhatsz meg, de attol meg tarttok egymashoz.

baratno-puszi: en pl gyakran puszilgatom a legjobb baratnom, csak ugy.

es meg sok mas van..... :p


mas neveben nem beszelhetek, de en rendszerint akkor irom/adok puszit 1 sracnak ha tetszik. (megint kivetel 1-2 haver)ugyh xtem ez mkepp jo jel :) de csaj-fuggo, van aki mkit puszil..... de ritka.

2009. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát, én csak annak a srácnak írom msnen, h "puszi", akit a valóságban is megpuszilnék, vagy megpusziltam, vagyis aki szimpatikus, és várhatóan fogunk személyesen is találkozni, vagy már túl vagyunk az első személyes találkozáson.

Nekem ez túl bizalmas, ezért aztán nincs sok srác, akinek így köszönök.

Ha a srác köszön így tőlem, de nem illik bele a fönti kategóriákba, akkor csak sziával válaszolok, ha olyan stílusban írja, nekem meg olyan hangulatom van, akkor még be is írom, h "itt még nem tartunk", vagy mindenesetre szóvá teszem.

Smsben meg aztán végképp nem szoktam írkálni. A Kedvesemnek azt írom, h "csók", más srácoknak meg nem írkálok smst, vagy ha mégis, akkor jó barátom, és megvannak a köszönési szokásaink. :)

Szóval én mindig komolyan gondolom a "puszi"-val való köszönést, és nem használom mindenkinél. A szmájlikat meg egyenesen kitiltottam az msnemről. :) (23/L)

2009. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát puszival köszönök a legtöbb osztálytársamnak!

mm fiuknak.

msn-en nekik nem írok puszit ott csak annak a pasinak/srácnak akit szeretek(baráti , szerelem , kezdem megszeretni)

sms-be pedig csak annak akivelsmárolnék is mm akit szeretek annyira h akár járjak is vele.

szerintem az sms puszi mögött van a legtöbb érzelem! nálam legalábbis

2009. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én msn-en majdnem mindenkinek odabiggyesztek egy puszit a köszönés után, sms-be csak a barátaimnak, haveroknak, telefonba szintén, élőbe meg csak a rokonaimnak , a legjobb barátainak és a pasimnak adok puszit. az de utálom amikor az osztálytársakat végig kell csókolni mert valamelyik okos elkezdi és akkor meg b.unkóság azt mondani hogy bocs de én csak neki meg neki adok mert a többitől h.ányok.:P

szal ha élőbe ad neked puszit és csak neked ad vagy rajtad kívül még olyanoknak akivel jóba van na az jó jel::)

2009. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!