Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyors lenne 1. randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors lenne 1. randin a szájra puszi?

Figyelt kérdés
Hát nekem nagyon bejönn a csaj gondolom én is neki, de azért nem akarnám letámadni.
2011. okt. 14. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne tedd, sok nőnek szent tehén az "első randin nincs csók", persze hajlandóak megszegni, de akkor is tüske marad.
2011. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
segítséget kértem, az elsőnek köszönöm a választ
2011. okt. 14. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell ezt előre eltervezni. Majd ahogy jön...Amikor búcsúzkodtok, úgyis levonod a következményeket, hogy sikerült a randi. Ne legyen "erőltetett", még ha meg is puszilod.
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ismered-e régebbről, vagy csak például netes ismeretség utáni első randi.
2011. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
1. randin sztem már csókolózni is "illik".
2011. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az amit mondott hogy ne legyen "erőltetett". Szóval ennek eredetileg magától kéne jönnie. Tehát kb amikor tök jó a hangulatod, akkor igazából nem is fogsz ezen gondolkodni, csak felszabadultan dumálgatok és észre se veszed. Pl amikor mondasz csinálsz valamit és szólnak hogy ehmehm aztán észbe kapsz hogy oohh,hmm.
2011. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
számomra első randin csók nincs, de szájrapuszi jöhet:)
2011. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha első randin nincs csók, akkor valaki nem szimpi a másiknak. És az gáz!
2011. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
És mi ez a szájra puszi dolog? Óvodás vagy még vagy mi a f...?
2011. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!