Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek az első randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az első randin? Gáz csókolózni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Attól függ,hogy mennyire ismered lányt/fiút.Beszélgessetek arról, hogy mit szeretnétek egymástól.
2009. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit olvasgass bele a fórumba.
2009. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Gáz nem csókolózni.
2009. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

helyzetfüggő :)

ha már eléggé ismered, és úgy érzed itt az idő akkor rajta ;)

2009. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ha olyan a helyzet + látod a gesztusain, akkor az a gáz ha nem teszed meg!
2009. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
66%

Szia lehet h kinos de én leirom a tapasztalatomat!!

Én is elhivtam 1lányt randira(1randi) néztünk vlee egy drámai felmet(abbol kb 10percet láttunk:)) mert a többit pusy-val töltöttük és nekem elöször ö adot csokot söt töbnyire ö szokot kezdeményezni csok téren és szerintem ne gáz!!

2009. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszát! És továbbra is várom a válaszokat! :P
2009. aug. 12. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de én mindig várok vele úgy kb a 4. randiig. Valahogy akkor jobban vágyom rá és nagyobb lesz az élvezet:)

16L

2009. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz,ha mindkét fél akarja. (És előbb jobb is megtudni,ha vki szarul smárol XD) najó ez csak poén volt...amúgy meg az én párom a legelső alkalommal lesmárolt,mikor összefutottunk egy szórakozóhelyen...
2009. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de elsietni se kell. Ha hosszabb kapcsolat van kilátásban, akkor nem fog elszaladni a lány/fiú. Szóval nem kell se elsietni, se sokat totojázni vele. Nem kell túl rámenősmnek lenni, ha úgy alakul, akkor úgyis meglátod a helyzetet, hogy "na most".
2009. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!