Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ideális az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ideális az első randin csókolózni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképp
2010. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ büdös-e a szája.
2010. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol :D

2, válaszolónak igaza van, mert ha kellemetlen a lehelete akkor ne.

Márpedig ha a parnem már az 1. randira büdös szájjal érkezik, az tuti igénytelen jószág olyankor felejtős a dolog.

Ha kellemes a lehelete és kívánod is a csókját ő biztos nem húzza el a száját. Igen csókold meg.

2010. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én utálom ha az első 3 randi alkalmával megcsókolnak.

18L

2010. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megcsókoltam az első randin a mostani páromat, mivel tudtam, hogy ő nem merne kezdeményezni, mivel ő akkor még nem csókolózott. És nagyon jól esett mindkettőnknek.


Amire vágyom, az elől miért húznám el magam? Amúgy is már régóta ismertük egymást barátként.


l 21

2010. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a barátom és köztem is az első randin elcsattant a csók,csak utána páran mondták hogy nem lett volna szabad..de nekünk jólesett,és úgy látom így van ez jól..:)
2010. aug. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!