Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányszor jöttél össze olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor jöttél össze olyannal, aki elsőre nem nyerte el a tetszésedet?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal msnen, beszéltünk 2x1 órát, utána elhívtam sétálni, tetszett neki a hely, ahova vittem, beszélgettünk, jól érezte magát, én nem nyomultam, csak haverkodtunk, első körben szerettem volna csak megismerni.

Amikor legközelebb msnen kérdeztem, hogy összefutunk-e újra, akkor annyit mondott, hogy majd meglátjuk.., utána pedig, amikor később újra felhoztam, azt, hogy "tőlem összefuthatunk vmikor, de most nagyon elfoglalt vok :)". Ez a hatalmas lelkesedés részéről elvette a kedvemet, ezért megszakítottam a kapcsolatot a lánnyal (elköszöntem tőle), mert már elég hülyén éreztem magam, hogy csak én akarok találkozni vele.

Mi a véleményetek? A lány túl kedves volt ahhoz, hogy a szemembe mondja, hogy nem akar semmit:) vagy csak béna vagyok, és nem elég kitartó? Ilyen esetben a legrosszabb, ha esetleg a lány csak húzott, hogy mégnézze "na mennyire kellek neki". Mert kellemetlenkedni sem szeretnék, ha egyszer nem akar semmit. Lányok, ilyen esetben hogy adjátok finoman, de kerek perec egy srác tudtára, hogy ebből nem lesz semmi?:)

Örülnék, ha mesélnétek, hogy az ilyen lerázós dumák után sikerült e vmi jót összehozni, és ha igen, akkor hogyan (taktikaváltás pl?) :)


üdv,

22F


2009. ápr. 15. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem látok összefüggést a feltett kérdés és az alatta lévő hosszabb kifejtés között?


A kérdésre (!) egyébként a válaszom: egyszer sem.

2009. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egy általános kérdés, amit feltettem, alatta pedig a történetem :), ami szerintem kapcsolódik a kérdéshez, ha figyelmesen olvasod
2009. ápr. 15. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
ami nem megy nem kell eröltetni van még elég hal a tengerben
2009. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, tiszta sor, csak mégis van bennem vmi hiányérzet.. férfi csak abból ért, ha megmondják neki a frankót, ezért kérdem, hogy volt-e olyan esetleg, akinél a fentihez hasonló esetben másként alakultak a dolgok, mert a lány esetleg csak tesztelte, vagy később megváltozott a véleménye, vagy tényleg teljesen esélytelen lett volna a dolog
2009. ápr. 15. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha neked tetszik ez a lány akkor ne hagyd elfutni, vagy kérdezz rá bátran. Anno mikor én még ilyen fiatal voltam kb. én is igy csináltam volna, abban az esetben ha nem akartam volna járni egy sráccal. Mert az olyan gáz szemtől szembe elutasítani valakit. Ma már őszintébb lennék..., de ez elmúlt. Szóval szerintem kérdezz rá, hogy szeretne e valamit, vagy hagyd békén mert akkor nem strapálod magad.

Ja én csak annyit mondanék,hogy talizhatunk, meg lehetünk barátok, de többet most ne várj tőlem mert ...(most szakítottam a volt barátommal, vagy tanulás a legfontossabb stb.)

2009. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

először én se fogtam föl, h hogy jön a kérdéshez a sztori. aztán elolvastam mégegyszer XD

és arra jutottam, h én egyszer jöttem össze olyan sráccal, aki elsőre nem nyerte el a tetszésemet (csak ezt nem ismertem be magamnak), nem is tartott sokáig a románc. végülis a szakítóok nem az volt, ami nem tetszett benne az elején, bááááár, ha jobban belegondolok, az is közrejátszott, de ez most nem ide tartozik.

h a kérdésedre válaszoljak: nem tudom, miért nem lehet egyértelműsíteni a dolgokat, nekem 4 bátyám van, volt kitől tanulnom, és így én is ilyenné lettem: legyen az igazság bármi, nekem azt tudnom kell.

sztem az a legegyszerűbb, ha nyíltan rákérdezel, eleget "taktikáztál" már. ha nem sikerült választ kapnod, vagy randit nyerned így, akkor tedd föl egyszerűen a kérdést:

"kérlek, ne köntörfalazz, hanem válaszolj őszintén, és most ne törődj azzal, hogy talán nekem rosszul esik. Tényleg ennyire elfoglalt lettél, és nem érsz rá, vagy csak nem mered megmondani, hogy nem érdekellek? vagy mit vársz tőlem? barátok azért lehetünk?"

vagy vmi ilyesmi. fontos, h ne tudjon kitérni a válasz elől, hidd el, csak ez segít. a lányokkal úgy kell bánni - most megsúgom - mint ahogy a fiúkkal bánnak ők :D (ugyanis tudat alatt úgy bánsz a másik emberrel, ahogy szeretnéd ha veled is bánnának.) (23/L)

2009. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
voltam hasonló helyzetben!taliztam netessel.utána nem jött be a srác,de finoman mondogattam,hogy nem érek rá...van már kapcsolatom..és leesett neki.pedig nagyon jó volt havernak!kérdezz rá finoman!
2009. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló...egyébként miből látszik ha bejövünk a csajnak?Elkezd sokat beszélni msnen?
2009. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jöttél be a lánynak, sajnálom. Szerintem kár erőltetni. Aki a neten nem jön be vagy az első találkozás után, az hatványozottan nem jön be később. Ha meg tetszel neki és ennyire másra van ráállva, abból úgysem lenne tartós kapcsolat. Lehetnek kivételek, de ez ritka. Én egyszer sem tartottam olyannal a kapcsolatot, aki nem jött be. Minek, ha tudod, hogy nem lesz belőle semmi? Persze a lány megmondhatta volna, hogy ebből nem lesz semmi, de azt hogy fogadtad volna? Lassan le akar szerelni. Keress mást, akinek bejössz. Egy vélemény nem vélemény. Attól, hogy neki nem tetszel, másnak még tetszhetsz. Ne pazarold rá az idődet.
2009. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki tetszik nem engedem eluszni!valahogy probalok kozeledni hozza es tesztelni majd eler azutan amiutan osszejottem az illetovel!a kerdesre valaszolva.szinte mindig olyannal jottem ossze aki elsore nem tetszett,1kivetelevel...abba szerelmes is lettem es annak mar 5eve!Szerintem az a csaj nem akar semmit toled,hidd el!
2009. ápr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!