Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy sok pasinak a csaj csak egy éjszakára kell?

Figyelt kérdés
Mostanában az összes pasival, akivel alakulna valami már az első nap a lényegre tér.. És ha nem jön össze neki többet nem keres vagy utánna csak haverként néz rám...
2009. ápr. 16. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
mert komolytalanok... ez egy élettani sajátosság. próbálj más körökben ismerkedni. sajnos van egy nagy hányadunk, akik valóban csak a szexet látják a nőben. a legtöbbje kinövi, azonban sokan leragadnak ezen a szinten. azért akadnak rendes srácok is.
2009. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
jah amúgy 16 vagyok, és fiú
2009. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyénenként változó okai lehetnek ennek.

Én például csalódtam a szerelemben és ezért...

2009. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat.

A második válaszolonak: de leheh hogy más lányok komolyan gondolnák.. és így meg ők csalódnak benned

2009. ápr. 16. 12:35
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez kb olyan általánosítás, minthogy a nők meg a pénzre mennek. Ne erőltesd a dolgokat, és ne keresgélj, akkor úgyis belebotlassz egy normális pasiba. Legalábbis nekem mindig így volt.
2009. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
én egyszer nagyon csalódtam egy lányban, ezért nem szeretek komoly kapcsolatokba már belemenni. (nem csak a szex érdekel így se, csak nem szeretem lekötni magamat már). Tudom csúnya dolog ez a szexre hajtás amugy a fiúknál ... de a legtöbben tényleg kinövik, vagy rájönnek hogy mi az igazán fontos. Én még 18 évesen nem tudok rájönni. :)
2009. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a pasik jobban el tudják különiteni a szexet az érzelmektől, mint a nők. sokszor van, hogy nem érzünk semmi különöset egy nő iránt, de azért még kivánatosnak tartjuk. az etikusabb pasik ilyenkor vagy nem lépnek, vagy már az elején a hölgy tudtára adják, hogy nem komoly kapcsolatot akarnak, csak hát ilyenkor a kósza kufirc esélye is csökken, ezért a gerinctelenebb formák inkább csak a szex után kötik a nők orrára, hogy csak arra kellettek.
2009. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha közelebb vagy a 15-höz mint a 20-hoz, akkor egyszerű a válasz. Az ilyen korú fiúkban annyira dolgoznak a hormonok, hogy még a legyet is röptében... Ha sikerül. De általában nem sikerül. Még tapasztalatlanok, és nem értik, hogy hogyan kell élvezetesen lassan kibontani egy ajándékot.

Ha 20 körül vagy azon túl jársz, akkor egy másik jelenséget tudok megemlíteni. Megfigyeltem, és ebben barátaim is megerősítettek, a nők egy részének van valamilyen "kisugárzása". Nehéz megmagyarázni, szinte lehetetlen leírni, hogy miért van. Szóval van olyan nő akiről sugárzik a hidegség, távolságtartás. A másik véglet pedíg az a fajta nő, akiről 5 perc beszélgetés után az jut minden férfi eszébe. Pedig lehet, hogy csak a virágokról vagy az időjárásról beszéltek, és nem küldött semmi kihívó jelzést sem.

2009. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat.

Tudom igazatok van de akkor is elég szarul jön ki hogy az ember már kezd örülni hogy végre jön egy normális pasi akinek bejön és tök jól ellehet vele lenni meg ismerkedni és akkor rájön hogy csak arra kell neki :S

Amugy utolsó válaszolonak 18 vagyok.

2009. ápr. 16. 13:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
12.25-ös vagyok. Nem csak arra megyek. Inkább úgy vagyok vele, mint a 12:56-os válaszoló.
2009. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!