Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bulikban olyannal is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban olyannal is szoktatok táncolni, aki nem jön be nektek? Ha nyomulni kezd, hogy külditek el?

Figyelt kérdés

Adott egy buli, ahol mondjuk rátok startol valaki, aki nem jön be nektek. Hogyan kell az ilyet elhárítani? :)

Köszönöm előre is!!!


2011. aug. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
belenyomod a fejét a boléba,és lazulsz tovább
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem smárolok vele ha nagyon akarja otthagyom azzal hogy megkeresek valakit.
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DakotaDamon ***** válasza:
Szoktam olyannal táncolni, aki nem jön be, de ha elkezd nyomulni, akkor simán otthagyom és táncolok mással.
2011. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfordulok,és táncolok tovább.Mondjuk volt már olyan,hogy az illető nem vette a lapot,ezért elkaptam egy srácot,akivel szemeztünk többször is,és vele táncoltam.Meglepődött,de utána elmondtam neki,hogy miért is volt. :) Végül is kapcsolat lett belőle. :D
2011. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ránézek szépen és elkezdem csóválni a fejem, ha ez nem jön be akkor mondom neki, hogy húzz már el. ;)
2011. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!