Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek táncolni? Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek táncolni? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Ez az igazság, kicsit zavar. 22F vagyok, jelenleg külföldön tanulok. Nagyon laza itt az élet, bírom. Sok új barát, minden.

Gyakran van zene, és akkor táncolásra kerül a sor, csak állok egy helyben, és meg se mozdulok. Mindig ugyanaz. Látok egy vagy több csajt a parketten, akik ott magukban táncolnak, elképzelem, hogy oda kéne menni, aztán sose mozdulok meg (nem vadidegenek, mindenki ismerős).

Aztán inkább mindig elhagyom a terepet sörrel a kezemben, keresek valaki beszélgető társat.

Ugyanakkor az egyik énem mélyen elzárva szeretne lazulni, csak mindig megrohamoznak ilyenkor a gondolatok, hogy úgyis valszeg visszataszító vagyok, és senki nem akarja hogy ott ropjam. Nem beszélve arról, hogy nem is tudok sehogy se táncolni.

Olyan ez mint a Big bang theoryban Kontrapali esete, aki nem tud megszólalni lányok mellett. Én csacsogni szeretek, de hogy táncoljak, az nem megy.

Próbáltam én már pár dolgot, pl hogy kicsit be kell csiccsenteni. Hát én sokáig nem csiccsentek be, aztán ha egyszer meg igen, akkor abban a részegségben még inkább rám jön az önutálat gondolata.


Nem várok megoldást nagyon, de kíváncsi vagyok a meglátásokra. Ezt élőben senkivel nem beszélem meg, itt névtelenül el merem mesélni.


2011. okt. 29. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam ezzel. Néha már annyira kínos volt, húztak a kezemnél fogva, hogy menjek táncolni én meg csak ültem. Nem tudtam rávenni magam. Ha mégis táncoltam, úgy éreztem, mindenki azt nézi, hogy milyen béna vagyok. Már inkább el sem mentem bulizni. Aztán egyszer csak eljött a pillanat, amikor már nem érdekelt. Rájöttem, hogy az a lényeg, hogy én jól érezzem magam, amikor táncolok egy csajjal, a többi nem számít, és azt vettem észre, hogy a kutya nem nézte, hogyan táncolok, ráadásul a lányok, akikkel táncolok, élvezik, hogy jól érzem magam, amikor velük táncolok (na ezt szépen megfogalmaztam). És azóta, sokkal lazább a dolog.

Szóval, csak meg kell törni a jeget!!!

2011. okt. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm járt táncolni és levitt magával. Semmi kedvem nem volt hozzá és nagyon béna voltam. Szép lassan megtanultam. Sok év eltelt azóta. Ha megtetszett egy lány, csak oda mentem és segítettem neki.

Viszont ha egy buliban szól a zene, akkor meg sem tudok mozdulni. Táncolni szeretek és tudok, de rázás nem megy.

2011. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm, legalább nem csak én vagyok így ezzel.
2011. okt. 29. 19:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Kérdésem kiírása óta egy hónap se telt el, végre megtörtem. :)


Hétvégén 2 napos kiránduláson voltunk sokan nemzetközi diákok, és minden este hatalmas partyk voltak. Azok között voltam, akik utolsók között maradtak mindig hajnalban a parketten, sőt kicsit már zavart is, hogy miért dől ki fele ember 2-3 között.


Volt hogy csak magamban lötyögtem, ritkán párt is találtam rövidebb hosszabb időre. Valószínű nem vagyok túl attraktív, plusz a tánc tudásom is az ösztönös bolondos mozgáson túl nem nagyon mutat. Minden esetre a zenéket nagyon élveztem.


Kicsit néha elbizonytalanított a fent említett probléma, elő elő jöttek a depresszív gondolataim, hogy mit szerencsétlenkedem itt össze vissza. De aztán csak pörögtem tovább. A tetemes mennyiségű sör is üzemanyag volt.


Kíváncsi leszek hogyan tovább, ha legközelebb ilyen szituba kerülök, fel tudok e szabadulni, vagy inkább faltámaszként funkcionálok. Emberek, lányok között megnyerővé tenni magunkat persze más téma. Mert ugye mégis csak lányokkal igazi pattogni, nem csak úgy magunkban.

2011. nov. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!