Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyem fel újra a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem fel újra a kapcsolatot vagy ne mert nincs értelme?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal és odavolt értem aztán a 3ik randinkra nem jött el..azaz odaszólt előtte 1 órával,hogy nem tud..de akkor én már eleve bevonatoztam a városba igaz,mert külön tanárhoz is mentem előtte..egypár ismerősöm azt mondta h ezzel megalázott:egy randit megbeszélni majd nem eljönni..és ez nem az első alkalom volt,h nem jött össze..azóta kitöröltem mindenhonnan hirtelen fellángolásból és ő nem keresett:ez volt másfél hónapja....mégis nagyon hiányzik..és íni szeretnék neki;megéri vagy megalázó?

én azt az elvet tartom szem előtt,hogy.inkább sajnáld azt hogy megtetted mint azt hogy nem tetted meg!


2011. jan. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel újra vele a kapcsolatot és tisztázzátok a dolgokat. Bár én is beégettem magam hasonló helyzetben de végül is nem bántam meg, csak azóta is szarul érzem magam miatta.
2011. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veled mi történt;mi volt a szitu?
2011. jan. 8. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Latom nemcsak en vagyok egyedul ezzel, hogy hirtelen fellangolasbol torlom mindenhonnan, majd megbanom!

En szemely szerint kitoroltem mindenhonnan, persze o engem nem irt vissza, gondoltam visszairom en es tudod mi tortent? Semmi! Nem fogadott el :(

Mai napig nem tudom, miert haragudott meg o ram, mikor en voltam az "aldozat"

Probald meg, vedd fel ujra, a legrosszabb az lehet, hogy nem fogad el. Ha leegetted mar magad elotte, ez se nem oszt, se nem szoroz. De vigyazz is, azert, mert velemenyem szerint, ha ilyen helyzet adodik es a fiu nem ir vissza, akkor lehet, hogy o nem akarja annyira a dolgot, vagy fel...

Akarmi adodjon, te legy eros, ne mutatsd ki a fiunak, ha megbantot!!!

Sok sikert!!!

2011. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Az még elfogadható, hogy 1 órával előbb lemondja. Adódhat ilyen helyzet. De ha érdeklődik irántad, akkor már jelentkeznie kellett volna.

Felhívod, találkoztuk, megdug és te boldog leszel. sok nőnek ez bőven elég. Nekem nem kellene egy olyan lány, akit így is fel tudnék szedni.

2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!