Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság megmondani a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság megmondani a lánynak? Vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb 2,5 hónapja szakítottam volt barátnőmmel. Csúnya szakítás volt, és maradt 1-2 seb, nem tudok még új kapcsolatot kezdeni.


Viszont egy lánnyal meg alakulnának a dolgok, szimpatikus nekem is, én is az vagyok neki, de még nem merek lépni semmit a már említett sebek miatt. Úgy érzem, hogy nem vagyk kész még egy kapcsolatra jelenleg.


Bunkóság lenne ezt így elmondani neki, hogy tetszik nekem, meg minden, de még nem állok készen? Vagy inkább várjak, és ne mondjak neki semmi, hanem majd akkor, ha készen állok?


Ti mit tennétek?


Köszi előre is!


2011. aug. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha tudatod a lánnyal, mit érzel...és az külön jó, ha hagysz neki gondolkodási időt...amíg te is ki tudod heverni az előző kapcsolatodat. Szerintem ez korrekt. :)
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd meg neki. Ha tényleg komolyan érdekled, várni fog rád.
2011. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előttem szólókkal.
2011. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, én szívtam már meg ilyennel, hogy nem mondtam el a csajnak és nem tudta, hogy mire várok és inkább hagyta az egészet
2011. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!