Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Főleg az első 3-ra vagyok kíváncsi...


[link]


2011. aug. 29. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán. De ezekre nem lehet hagyatkozni.
2011. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolj csak arra, amikor a suliban állva kellett hallgatnod valamit, tuti, hogy te is keresztbe raktad a kezed, mert nem érdekelt. Ha érdekel egy lányt egy fiú, persze, hogy a mellét mutatja, ráadásul úgy, hogy nagyobbnak tűnjön.

Ha pedig lazán elengedi magát, haverként tekint rád, akitől nem akar komolyabbat, épp ezért el meri engedni magát!:)

2011. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy vicc nemkomoly..

egy csaj késsel támadna

2011. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért ez helyzetfüggő is, meg személyfüggő, én pl mindig elöl vagy hátul öszekulcsolom a kezem, bárkivel is beszélek, mert mást nem nagyon tudok kezdeni vele, ha meg csak úgy lóg, az zavar.
2011. aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:DDD késsel :DDD

:DD :D :DDDD :D :DDDDDD :DDDD

:DDDD :DDDDD


Amúgy köszi a válaszokat! :DDD :DDD

:DD :DDDDDDD :DDD :D :)

2011. aug. 29. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

:D késsel jah


na figyi nem tudom más hogy van vele. én csak keresztbe teszem a kezeimet, mert azt szoktam meg/ mert legalább olyankor "tudom hova tenni a kezem" :) k*rvára nem bizt, hogy untatnak, csak zárkózott vagyok. egyébként én úgy tudom, az a kéztartás ezt jelenti.

nade mindig eszembe jut, hogy az emberek úgy tudják, ez az elutasítás jele, úgyh olyankor gyorsan abbahagyom :D


a melleimet nem szoktam kidugni, úgyh arról nem nyilatkozom.


a 3. pózt meg akkor veszem fel, ha pont nem akarok zárkózottnak tűnni, de igazából olyan esetlennek érzem magam akkor általában :D


szóval, nem, részemről ez nem igaz, ennyit tudok :P

2011. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is keresztbeteszem a kezem, szinte mindig, meg egyikkel fogom a könyököm, mert engem is zavar, ha csak úgy lóg...
2011. aug. 29. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!