Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljon egy magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy magányos ember a mai világban?

Figyelt kérdés

látszólag dúskálunk a lehetőségekben,mégsem találják egymást a hasonló emberek. Itt is milliószor olvasom h majdnem mindenki otthon ül vagy magányos ,v tárasa magányban .


És már próbáltam annyi mindet ..elmenni szakköre ,táncórára ,akárhova ,és mikor az eseménynek vége lett mindenki ment vissza a saját kis világa, ilyen helyeken nem alakulnak ki barátságok .legalábbis nekem nem sikerült. a melóhely dettó.


van néhány ismeretségem ,de sokszor érzem addig vagyok jó amig megveszem, kifizetem, elviszem (pl koncertre ) de fordítva ez már nem működik mintha meg kéne vásárolni a mai világban még az emberi kapcsolatokat is. :(


Aztán még ha zajlik is az élet a maga egyhangú módján hazajövök az üres lakásba ,látom nem hív nem keres senki,és én se tudok felhívni senkit . :(


olyan kilátástalan néha ez az egész..


2011. aug. 29. 18:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen.

Ülök a gép előtt,és nincs kinek írjak,akit meg kérjek hogy menjünk el valamerre,és nekem sem ír senki.

2011. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Beliel ***** válasza:
59%
Wowozz
2011. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Igen,sajnos így látom én is.
2011. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
hasonló nálam is ..... :(
2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Én hasonlóan érzem magam. Neked amúgy miért nincsenek barátaid? Régebben voltak? Fiú, lány vagy?
2011. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
én is így vagyok nekem van 2 haverom de hülyék és nem lehet normálisan el lenni velük
2011. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyetertek veled. Az a tippem, hogy a net az, ami oli a kapcoslatokat. Ma mar nem lehet rendesen ismerkedni, mert mindneki maganakvalo vagy idegbeteg (bekñpzelt, nagyszaju, vagy epp az ellenkezoje. Normalis embert nagyon keveset latok.)
2011. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
vegyél föl skypon endre0072 vagyok
2011. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindenáron ennyire valaki?


Világ életemben egyedül voltam és egyáltalán nem hiányzik, hogy állandóan hívogassanak, keressenek. Néha alakul egy kis kapcsolat, az elején jól esik, hogy keresnek, de 2-3 nap után már zavaró, 4-5 nap után meg már egyenesen idegesítő, hogy "állandóan" hív.


Mondjuk én sosem szerettem az embereket, majdnem 3 hete vagyok szabin, ezalatt kb. háromszor mozdultam ki a lakásból.


31/f

2011. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Örüljön neki, hogy egyedül lehet. Nekem itt a nyakamon a család, és még pár év biztos el fog telni, mire itt tudom hagyni.
2011. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!