Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem tudok ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok ismerkedni, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a csajok rám max barátként tekintenek. Eddig összesen egy barátnőm volt kb két éve, meg gólyatáborban lefeküdtem egy lánnyal de az is egy éjszakás volt. Tegnap újra megpróbáltam a randizást, de a csaj ma reggel írta, hogy nem érzett semmit tegnap és nem tudna maga mellett elképzelni. Biztosan velem van a baj. Igaz, hogy csak 2-3 lányról van szó, de amúgy sem szokta észrevenni, valahogy nincs olyan fellépésem, és a jellemem sem olyan, hogy bárki belém tudna szeretni. Magamról annyit, hogy egy rendkívül zárkózott, sokat agyaló 21 éves srác vagyok. Sokszor próbálkoztam interneten is kétségbeesett megoldásként, de ott is vagy átvertek vagy mondták, legyünk inkább barátok (amit szintén gyűlölök). Annyi biztos, hogy a csajokhoz, randizáshoz és ismerkedéshez egyáltalán nem értek. Barátaim is elég kevesen vannak. Nem szeretnék egyedül maradni, de minden kosár utá úgy érzem, túl szép lett volna ahhoz, hogy igaz legyen. Ennek ellenére nem akarom, hogy valaki szánalomból ismerkedjen velem, de úgy érzem, agglegény maradok. Nekem nem jött be ez az "Add magadat" stílus, mert én alapból nagyon gátlásos és félénk ember vagyok. Ha valaki megmondja nekem hogy nem akar velem találkozni, nem fogok újra próbálkozni, mert nekem az kell, hogy engem is akarjanak. Bár utóbbira szinte sosem volt példa. Biztos velem van a baj. Értelmes és használható tanácsokat szeretnék kérni. Vajon ezt még meg lehet oldani? Vagy hagyjam az egészet a p***ba és ne görcsöljek? Csak hát nekem az sem szokott bejönni. Akkor sincs barátnöm ha teszek érte, akkor meg pláne nem szokott lenni, ha csak várom, hogy történjen valami. Mit lehetne ilyenkor tenni???
2011. aug. 30. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki?
2011. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
87%
Pedig én csak azt tudom ajánlani, hogy add önmagadat... És ne görcsölj annyit, mert az is csak taszítja a lányokat... Hidd el, hogy sikerülni fog... És ezt a süket dumát, hogy "túl szép, hogy igaz legyen" meg felejtsd el... Először is helyezd a hangsúlyt az előnyeidre, mind a beszélgetéseknél, mind az öltözködésben... Aztán irány a fodrász, és mond neki, hogy hozzon ki valamit a hozott anyagból... Csak a stílust mond meg, és kérdezd meg mit tanácsol... Változtass a külsődön is... Járj el sportolni, mert önbizalmat ad... Olvass a magányos estéiden... De ne ám a bádogos magazint a Pléhboy-t, hogy legyen szókincsed, és műveltnek nézz ki, valamint a komoly pasi hatását keltsd... Nem kell a legkeményebbel kezdeni, elég ha mondjuk Rejtőt olvasol... Azok rövidek, viccesek, és minden fiú szeretne a vagány, bátor, de kötelességtudó idegenlégiós szerepébe bújni... Legyél figyelmes... Illedelmes... Ügyelj a részletekre!!!
2011. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dr. Endressy László ***** válasza:
66%
Kis önbizalomdopping nem ártana.
2011. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Van valami hobbid? Ha nincs akkor keress valamit ami érdekel vagy sportolj, előbb utóbb biztos hogy nyitottabb leszel és felszabadulsz, én már csak tudom, hiszen én is sportolok a lányok meg általában szeretik a sportembereket.
2011. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hiszel abban, hogy magadhoz vonzod a dolgokat. Olvasd vissza amit kiírtál kérlek. Vedd észre benne, hogy miket írsz és miket gondolsz magadról. Csak azt látom benne, hogy ez nem megy... ezzel van a baj... azzal van a baj. Először próbáld meg magadat rendbe tenni. Hidd el csak ez a kulcs. Ha el tudod fogadni magad olyannak amilyen vagy, és elhiszed magadról, hogy márpedig képes vagy mindenre amit csak akarsz, bármit elérhetsz akkor menni fog. Nem sajnáltatni kell magadat, hanem felállni és büszkének lenni arra aki vagy. :)
2011. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Az sokat segít, ha van egy jó kocsit.
2011. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbálok kicsit magabiztosabb lenni, csak szerintem ez nem egy nap alatt fog sikerülni. És nem sajnáltatni akartam magam, csak elmondtam, mit gondolok saját magamról most. Tudom, ha nem fogadom el magamat, akkor nem lesz túl sok esélyem a csajozásban, ám ez nem lesz könnyű. Úgy érzem, még mindig ott vannak az első kudarcok. Suliban elég sokat szivattak a lányok, és azt hiszem ezt még nem tudtam magam mögött hagyni. Remélem egyszer sikerül túl tennem magam mindezen. Nagyon köszönöm hogy néhányan végig olvastátok amit leírtam.
2011. aug. 30. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt senki nem is mondta, hogy egy nap alatt sikerülni fog. El is hiszem, hogy nagyon kemény lesz, de ha nem adod fel sikerülni fog, higgy nekem. A múlton pedig nem tudsz változtatni, de a jövőn igen!
2011. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
hát ez szarügy.
2011. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te, de én lazán fogom fel a dolgot. Igaz, amikor a 3. csaj utasít el zsinórban, akkor én is elkedvetlenedek, de kibeszélem magamból a haveroknak, utána rá egy kicsivel újra kezdem a dolgot. Ja, és ha egyszer összejön a randi, ne cselekedj elhamarkodottan, mert abból az jöhet le, hogy csak meg akarod dönteni! Én így egyszer megszívtam. Viszont, ha sokáig tökölsz, akkor is buktad a dolgot, szóval találd meg a megfelelő időt mindenre. És tudd, mit csinálsz ez fontos!
2011. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!