Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek működik az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik az utcán leszólítós ismerkedés?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy az utcán odamentetek egy lányhoz, vagy odajött egy fiú, és lett belőle valami komolyabb (pl. egy randi legalább)?

Érdemes rámosolyogni a helyes ismeretlen fiúkra?


23/L


2011. aug. 30. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem neked kéne tudnod, hogy tetszik-e, ha az utcán leszólítanak?
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik, mert nem hiszek benne, hogy működhet, ezért kérdezem
2011. aug. 30. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Működhet, csak ritkán. Nekem nem tetszik az ilyen kezdeményezés. De ha egyszer meglátsz egy szép embert, aki gyönyörű számodra, most menj csak úgy el mellette???

Hát, én ezt szoktam tenni. De aki szóba áll az utcán, nem biztos, hogy csak a külső érdekli. Természetesen az fogja meg. De attól még talán lehet több is, komoly is, gyerekek is.

2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Működik.

23/F


Lehet hamarosan találkozunk :)


És különben én is visszamosolygó lányhoz megyek oda.

2011. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát,nálam már teljesen rajtam múlt a dolog,lehetett volna belőle több is amikor odajöttek.

működhet,csak a pasinak nagy önbizalommal kell rendelkeznie. és ha téged leszolit valoszinü másokat is. találkoztam olyannal is aki akkor is odament utcán a csajtol elkérni a telefonszámát ha vele volt a barátnője.

2011. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most kisebb 20 000es városban addig jó, hogy jelzésnek, én nem hiszek benne, de volt már olyan hogy szórakozóhelyen összefutottam a csajjal és máramennyire alakult belőle valami, de most hogy igy egyetemen vagyok fenn kevesebb az esélye, 1 buszmeges dolog talán közvetlenebb lehet másabb de személyszerint az utcás storykat nem prefarálom.....

19/F

2011. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

melyik egyetemre jutottál be ilyen kiváló fogalmazási képességekel? :D

2011. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valószínű arra amelyikről te lemaradtál ;) azért nem találtam még rád
2011. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!