Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy szólítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy szólítjátok le a pasikat?

Figyelt kérdés
eddig nem nagyon volt rá szükség, de most kipróbálnám.:) valami normális, kevésbé p*csás kéne, esetleg valami "véletlen" helyzet..köszi előre is! :)
2011. aug. 30. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szia!"
2011. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Véleményt kérsz, vagy csak teszel egy megjegyzést a valamire ami körülöttetek történik...

Szóval csak odaszólsz neki mintha egy haverral lennél..

2011. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy általánosságban kérdezed, vagy már konkrétan megvan, hogy ki lesz az "áldozat"? :)
2011. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Én életemben nem szólítanék le egy pasit sem, még akkor sem, ha a két lábon járó ideálom jönne velem szemben az utcán...Ha én férfi lennék, nem tetszene, ha egy nő akarna kezdeményezni. Én személy szerint szeretek megmaradni a jégkirálynős viselkedésnél.
2011. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szamóca.. ***** válasza:
100%

sehogy. nő vagyok, kiharcolom hogy ő szólítson le :DD

ki lehet, fel se tűnik nekik. több energiát vesz igénybe mintha csak odamennél, de izgalmasabb

2011. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

84%-ban hasznos válaszok.

ma 20:39


Egyetértek.

19L

2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"Most akkor vegyem úgy, hogy leszólítottál?" :-)
2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megvan:) és fél éve kb egy haverom odament hozzá, hogy kell nekem cigi Tőle (anélkül, hogy megkértem volna rá:)) ), ere rávágta, hogy "hát meglőttél, nincs cigim.:(" szomorkás stílusban. de cigit inkább nem kérnék többet:p azóta amúgy nem láttam, kevés a közös ismerősünk, de valószínüleg 2 hét múlva ott lesz egy bulin.:)
2011. aug. 30. 20:42
 9/18 A kérdező kommentje:
és hogyan éritek el, hogy leszólítson?:D
2011. aug. 30. 20:43
 10/18 anonim ***** válasza:
pucsíts egyet a fiúka előtt és tuti leszólít ez lesz aminimum xd
2011. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!