Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nagyon tudok becsajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dore kérdése:

Nem nagyon tudok becsajozni, pedig mindenki mondja h jól nézek ki, szerintem az a gond hogy nemtudok olyan jó csajozós dumákat. Mondanatok egy-kettőt? 15/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy még izmos, bunkó, szerezz pénzt és téged fognak hajkurászni a csajok.
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs 'jó csajozós duma'. Persze vehetsz filmekből. Szerintem ez belülről jön. Ha önmagad vagy és nem valami szerencsétlen balf*sz vagy egy színész akkor simán találsz magadnak párt.
2011. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen mindig a bunkó köcsögöknek van a legjobb csajuk..


De pár jó duma Pl:

Jó a segged kő kóla?

Adj egy cigit vagy orrba baszlak ?

2011. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jó dumák csak jönnek :)) azt nem lehet tanulni..esetleg ha olyan társaságba vagy..De ha akarod megpróbálok segiteni :"D 70/F
2011. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az elsőnek.Legyél izmos, hatalmasat lendit a vonzalman...legyél bunkó...hát inkább domináns, nem bunkó...vagyis ilyen stilusban, hogy:

fiú:gyere táncolni

csaj:nem jövök

fiú:szerintem te is akarsz táncolni velem, csak még nem tudatosult benned...vagy ilyesmi hogy nem mondták már neked, hogy nem illik elutasitani egy jóképü srácot mint én, ha felkér táncolni


szóval önbizalmat,dominanciát sugároz...és a buta csajoknak csak ennyi kell.Hajrá.

2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha szimpi vagy vkinek vagy kedves vagy akkor nem kell csajozós duma, főleg nem bunkózás!14/L
2014. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Catlin válasza:

Lol, én vagyok az egyetlen lány akinek nem jön be különösebben ha egy fiú izmos? :"D

14/L

2017. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!