Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek olyan fiúk, akik 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk, akik 20 éven felüli szűz lánnyal szeretnének összejönni? Vagy a nagy részük az agyonb*szott ribikkel akarna lenni?

Figyelt kérdés
Ez csak egy kérdés, nem párt keresek, úgyhogy a bunkó válaszolókra nem vagyok kíváncsi.
2011. aug. 31. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Eddig jórészt szűz csajokkal hozott össze az élet. Volt közöttük szép, kevésbé szép is. Volt olyan is, akivel le sem feküdtem, pedig megtehettem volna, pedig csak annyit kellett volna hazudnom, hogy érzek iránta valamit. Sosem ez volt a lényeg. Ha nem fog meg benne valami, nem értem meg vele magam vagy csak szimplán nem illünk össze, akkor annyi. Nem mondom, hogy képtelen vagyok az érzelem mentes szexre, de eddig mindig szarabb volt az ilyen szex, mintha nem lenne egyáltalán.
2011. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22F
2011. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna...a volt barátom annyira szemét volt: teljesen más arcát mutatta, olyat amilyet én látni akartam..és mikor rájött, hogy nem 1 hét után bújok vele ágyba, akkor várt egy kicsit aztán ledobta az álarcot :S....nagyot csalódtam..:S

21L

2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:56!


Örülj neki, legalább már az elején kiderült, hogy milyen valójában. 22F

2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
abszolút örülök!!! :D Csak bánt, hogy ő volt az első igazi barátom és ilyen volt....de mind1, arra gondolok, hogy ennél már csak jobb lehet! :)
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ja...és ma 19.56 voltam :)
2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy csak jobb lehet:) Amúgy én is szűz vagyok még, így hozta a sors. 22F
2011. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Problem? ***** válasza:
0%
Nem!!! Azért h szenvedjek?
2011. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy hosszútávra-e.

Ha szűz a csaj, akkor játssza az elérhetetlent, hogy márpedig ő nem fog lefeküdni senkivel egy évig és ezt te tartsd tiszteletben, utána pedig egyfolytában azon kell aggódnod, hogy mikor jön rá, hogy még nem élte ki magát és neki más kell.

Olyan ez mintha vennél egy cipőt, ami törti a lábadat és kellemetlen, de mire sikerült bejáratni, oda kéne adni valaki másnak.

2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki nem szűz már,az nem feltétlenül agyonbaszott ribi!
2011. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!