Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű ötvenes pasit hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű ötvenes pasit hogyan hódítsak meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan van-e esélyem nála...(Én 37 leszek)

A legrövidebb út az egyenes,tudom. De ha személyesen nem merem akkor telefonon szerintetek meg lehet azt kérdezni, hogy volna-e kedve találkozni velem, mert szeretném megismerni?

Lehet, dob egy hátast és nem tud mit mondani. Vagy kapásból nemet. Vagy igent mondhat rá, de lehet, hogy csak a kiváncsiság hajtja. A randi meg kínos lehet.

Amúgy nem vagyok ronda, sokaknak tetszem - és úgy sejtem neki is.Minden jobb lenne, ha több önbizalmam lenne. De ez van.

A másik ötletem, hogy NlCafén képeslapot küldök neki....


2011. szept. 1. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Neee..
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy karton sörrel...
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
főzzél neki babot attól beindul a bélrendszere
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Buta vagy! És milyen ötletek már ezek!?!? Menj oda fogd meg a péniszét és és smárold le. Ezek után egy férfi sose utasít el téged. Már apámmal is próbáltam. MM voltam SZÁRAZON.
2011. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két ember között a legrövidebb út egy mosoly.


Szerintem ne komplikáld túl! Felnött emberek vagytok! Talalkozzatok!


Ird neki azt amit egyszer nekem irt egy nö:


Mit szólnál egy kávéhoz?


A többi meg jön magátol


(Egy férfi a korosztályból)

2011. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nebancsa ***** válasza:
27%
50 éves? hááát...szerintem egy éves termálfürdőbérlettel, vagy két karton Viagrával örökre betudod lopni magad a szívébe!
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A 4.kommentre: nem mindenki ilyen "lényegretörő". Én a nő-férfi kapcsolatot érzelmi oldalról közelítem meg: érdekel, tetszik, de vannak korlátok és persze mindent a maga idejében.

5. komment: köszönöm!-amúgy nem tegeződünk a kiszemeltemmel és csak ritkán láthatom, de attól még ez a tanács használható és egyszerű!:)

utolós kommenthez: honnan veszed, hogy egy ötvenes férfi már "nem működik" szexuálisan? Egy egészséges férfi még 80 évesen is potens lehet! Én így tudom.

2011. szept. 2. 12:31
 8/9 nebancsa ***** válasza:
47%

Majd meglátod...de azért biztonság kedvéért tarts magadnál egy doboz viagrát, hátha pont akkor ogy el neki amikor kéne...!

Mindenesetre a gyógyfürdőbérletnek tuti örülni fog...! :)

2011. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam szilvásgombóccal próbálkozhatsz.
2017. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!