Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírtam a barátomnak 1000szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírtam a barátomnak 1000szer azt, hogy "Szeretlek". Megmutassam neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk,és már 3 napja nem láttuk egymást sulis dolgok miatt (=().Ma a már annyira hiányzott,hogy egy nagy lapot végig tele írtam szeretlekekkel.MA este jön szerintetek odadjam neki? vagy az béna lenne?

köszi a válaszokat.


2009. ápr. 20. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt.
2009. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Oda ne add!!!! Előbb mondja ki ő! Ha már kimondta és tényleg szeret, akkor nyugodtan adhatsz neki ilyeneket!
2009. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ő 18,én 16.

Már 2hónapja együtt vagyunk,és nagyon szeretjük egymást.

Ő is nagyon szerelmes..és gyakran mondja is,h mennyire szeret.

2009. ápr. 20. 16:19
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát bocs, de ez elég gyerekes. Attól, hogy leírod ezerszer h szeretlek nem fog úgy hiányozni? Inkább töltötted volna el az idődet valami hasznosabbal, pl készíthettél volna neki valami kis meglepit, na de ez....
2009. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek beszélgesetek meg ilyesmi:)és egy megfelelő alkalommal kb fél óra ilyesmi mondd, hogy van valamid a számára.Biztosan örülni fog neki :P
2009. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én megijednék, ha nekem adna egy ilyet a barátnőm o.O
2009. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne add oda neki szerintem, hanem csak utalj rá. Ha esetleg kérdezi, mivel telt az időd, mit csináltál, vagy te magad is kitérhetsz rá. "Míg nem találkoztunk, írkáltam... Leírtam pár sorban, hogy mit érzek. :) Kíváncsi vagy rá?"

És ha azt mondja, igen, akkor nyugodtan add oda neki. :) (1. voltam)

2009. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem adott már ilyet egy volt barátnőm (igaz azon "csak" 100-szor volt rajta), akkor nagyon örültem, mert szerelmes voltam, ma pedig szép emlék :)

De ne úgy add oda, hogy megjön és a kezébe nyomod, hanem húzd egy kicsit az agyát, hogy van egy meglepim stb...

2009. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha romantikus alkat, nyugodtan.
2009. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ne úgy hogy a kezébe nyomod.
2009. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!