Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Írjak én a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak én a srácnak?

Figyelt kérdés

1 régi volt osztálytársam (még általánosból) 1 hete rámírt hogy mennyire megváltoztam, szép vagyok, van-e pasi a láthatáron stb...Meg is lepődtem mert habár osztálytársak voltunk 1-2 szót ha beszéltünk. Úgy vettem le a beszédéből hogy akar valamit. Eddig nem foglalkoztam a sráccal (azt is elfelejtettem hogy a világon van) de amióta írt gyakran eszembe van és megtetszett. Jól elbeszélgettünk, aztán írta hogy 10 perc és jön vissza, de sajnos nem tudtam megvárni így közben leléptem. Azóta észrevettem hogy ha fellépek ő egyből lelép ( mindig ).

Lehet hogy félreértettem...

Írjak neki én? Nem venné nyomulásnak ?

17/L


2011. szept. 4. 14:41
 1/6 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
nem tudom de mi lenne ha írnál nekem? 17/f
2011. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
a helyzet 1szerű: amikor azt mondta 10 perc és jön vissza ugye te közben leléptél ezt úgy vette hogy nem beszélsz vele (legalábbis nemszívesen). ennyi. 16/f
2011. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval írhatsz neki nyugodtan. Pl. kezdheted azzal, hogy múltkor miért kellett elmenned.
2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtam írj rá, ez tutira nem nyomulás, főleg h ő kezdte a beszélgetést. kérj bocsánatot h le kellett lépned, és annyi. amiket írt, szerintem egyértelműen jelezte h akar valamit.

írj rá, abból neked semmi bajod nem lehet.

2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor írok neki :) Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 4. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mit vesztesz azzal ,hogy irsz neki:)irjal nyugottan:)
2011. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!