Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak/írjak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak/írjak egy olyan srácnak aki nekem nagyon bejön, de ha ezt számára egyértelművé teszem akkor már nem lesz olyan izgi ez az egész?

Figyelt kérdés
Valami titokzatos, nem egyértelmű duma?
2011. febr. 19. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
MOND meg neki h nem tetszik neked ne játssz más emberek érzéseivel te bunkó!!!Gondolj bele a helyzetébe neked hogy esne ha beleszeretnél egy srácba és mindig kétségek között hagyna, játszana veled?
2011. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző voltam és elnézést kell kérnem tőled félreolvastam a kérdést úgy olvastam h neked nem jön be....mégegyszer bocsánat fáradt vagyok ne haragudj
2011. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de szerintem célozgass rá h neked nem közömbös és várd ki h lépjen feléd
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi gond. (: egyébként lány vagyok, és tudjátoka fiuknál van ez a vadászösztön féle dolog, ha már egyértelműen megkap akkor már nem leszek annyira érdekes számára. És a lényeg az hogy emailezünk és hogy mit Írjak neki???
2011. febr. 19. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön egyértelművé tenni. De mindig tartsd fenn az érdeklődését, tehát ne az legyen, hogy nem teszel semmit. Rejtélyesség, célozgatások, de azért ne úgy kezd, hogy "bejösz, járunk?". Amúgy meg tudod, hogy a fiúnak is tetszel?
2011. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy tetszek neki..:D ezt el is mondta nekem, hogy kb megőrül értem.. (:
2011. febr. 20. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!