Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan izgulok a ma esti randi miatt, kész ideg vagyok, gyomoridegem van, és nagyon ver a szivem! Azt akarom, hogy minden tökéletes legyen! Mit tegyek, hogy lenyugodjak? A "ne izgulj" válaszoktól kíméljetek, kösz!
2011. szept. 4. 17:47
1 2
 1/12 MákosLajos ***** válasza:
30%
pálinka :D
2011. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne akard hogy minden tökéletes legyen. Szerintem csak addig fog tartani míg találkoztok. lényeg hogy ne legyél ideg mert akkor nem hogy tökéletes nemlesz hanem .. . . . .
2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, hogy minden tökéletes legyen, és minden tökéletes lesz. Légy önmagad, és lazán kell venni az egészet, nem házastársat keresel magadnak, egyelőre csak ismerkedsz!
2011. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A "minden tökéletes" csak a filmekben van :D nem lesz semmi gond lesz pár kisebb kínosabb szituáció (ha lesz :D) de őszintén.. nem fogsz belehalni :D és pár hónap múlva meg csak mosolyogsz azon h mit össze nem izgultál :D Sok szerencsét!! :)
2011. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.
2011. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, öltözz jól. Ennyi. Majd írd le, hogy sikerült!
2011. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17:48 ezen jót nevettem, amúgy már megittam egy whiskey colat:DDD
2011. szept. 4. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott ez a jelenet, biztos többen ismerik. :D

http://www.youtube.com/watch?v=RC8wEqUHA2Q

2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1: vedd úgy,h most találkozol valakivel és csak éred jól magad.

2: nem kell célokat kitűzni, mert ha jó a hangulat, akkor megy minden magától

3: ha valami gubanc van,akkor csak nevess. ha ő is nevet, akkor megoldva, ha nem veszi jól a lapot, akkor meg úgy se passzoltok és jobb, h most derül ki

4: amíg nem jártok, addig fogd vissza az érzelmeidet. nem kell hűvösnek lenni, de ne is legyél fülig szerelmes.

5: a mosoly mindent megold :)

Sok sikert :)

2011. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:59 [link]
2011. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!