Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap után talizok A fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap után talizok A fiúval, de nagyon izgulok, ilyen még nem volt! Eddig fb-n beszélgettünk, és msn-en (ott kamoztunk is) De nagyon félek h vmit elszúrok! Ilyenkor mit NE vegyek fel? és inkább mit? Vagy mikről érdemes vele beszélni, ill mikről nem?

Figyelt kérdés

Több fiúval találkoztam már.. de úgy érzem h ő más:$$ aludni se tudok már amiota megbeszéltük a talit ! : DD wáá, nagyon bevagyok zsongva:) lécci.. tippeket:) ilyenkor hogyan szoktatok nyugisak lenni?:)))

előre is köszönöm :)

(a fiú 16, én pedig 15 :-)


2011. aug. 30. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ne vegyél fel ruhát.
2011. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
-.- nem úgy értettem, naa.:DD
2011. aug. 30. 17:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy hülyeség ez a: mit vegyek fel meg mit ne vegyek fel meg miről beszéljek.Úgyis jön magától a téma és arról fogtok beszélgetni.Ruhát meg azt vegyél fel amit szoktál szerintem ez farmer meg valamilyen felső. Nem ez fogja eldönteni hogy elszúrsz valamit vagy nem hogy mi van rajtad.Csak legyél önmagad és nem lesz baj. Amúgy sok szerencsét !
2011. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
okésokés:) köszönöm !:))
2011. aug. 30. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
bugyit biztosan ne
2011. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
legyél olyan mint mindig, beszélgess vele úgy mint a barátaiddal. nem kell agyon tervezni a dolgot mert abból jó nem sül ki. öltözz fel az alkalomnak megfelelően (nem tudom hova mentek mit csináltok) felesleges olyan ruhát felvenned ami nem illik hozzád, amiben esetleg kényelmetlenül érzed magad.
2011. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
asdasd-_-"
2011. aug. 30. 17:28
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. :) értem:DD
2011. aug. 30. 17:28
 9/15 anonim válasza:
100%

Makker fiú :DD

Átlagos ruha , és ha beszél akkor érdekeljen is ne csak az járjon a fejedbe h húú mitfogok neki mondani , mert azt utálják a fiúk(meg sztem a lányok is ) ha fallnak beszélnek :D

2011. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
oksi, köszi. :DD
2011. aug. 30. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!