Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mit reagálnátok, ha egy lány leszólítana titeket? Vagy ez a "fiú dolga"?

Figyelt kérdés

lényeg, hogy tetszik egy srác és megszólítanám, ha tudnám hogy reagálna.

ha odamennék hozzád elküldenél a búsba vagy beszélgetnél velem, nem vagyok csúnya meg semmi, csak kíváncsi erre.


szóval? bocs hogy ilyen bénán fogalmazok :/


2011. szept. 5. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha jócsaj akkor örülnék neki, ha ronda akkor kb. lesz*rnám.
2011. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és ha van barátnőtök elmondanátok? ha ti lennétek az a srác, csak úgy kérdezés nélkül
2011. szept. 5. 15:14
 3/24 BlackSword ***** válasza:
Attól függ, hogy elmondanám, hogy mennyire tűnik komolnak... Ha nagyon, akkor igen... Ha magam is tudom rendezni, akkor nem...
2011. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Egyértelműen beszélgetnék veled, mivel sokkal jobb, ha egy csaj szólítja le a srácot, az már idejétmúlt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__21676..


Itt be is bizonyítom. :)

2011. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ezen akadtam ki az előbb xD bár nem írtam rá kommit, de nagyon megsértődtem rá, mivel nem minden lány ilyen
2011. szept. 5. 15:17
 6/24 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj sincs! Én még akkor sem küldeném el a rákba ha nem tetszik, hanem normálisan megmondom hogy nem jön be. Hajrá! :)
2011. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha elküldene a búsba, 1 hülye bunkó. Én például nagyon szívesen fogadnám. Azt, hogy van-e barátnője, úgy is elmondaná, ha szereti, ha nem, akkor az a kapcsolat meg amúgy sem lesz hosszútávú. Szerintem ne félj, veszteni nem vesztesz semmit, ha odamész, ha 1 paraszt a srác, az meg nem neked égő.
2011. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2 szót váltottam vele, nagyon aranyos.
2011. szept. 5. 15:21
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi leszólít egy csajt, akkor hülye bunkó, hogy képzeli, stb...


Ettől még a pasik nem ilyenek nyugi! :)

2011. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

15:16 vagyok


Nyugodtan szólítsd le, akik a kérdésemhez válaszoltak, mind szűk látókörű idióták, akik egy olyan hagyományt követnek ami utoljára az ősembereknél volt divat.


SZÓLÍTSD LE :)

2011. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!