Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetek közelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek közelebbi kapcsolatba hölgyekkel?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű és talán a válasz is,mivel tök ismeretlenül megy ez az egész így nyugodtan leírhatom mekkora nyomorék vagyok,17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm soha,az elmúlt 6 évben konkrétan 2 próbálkozásom volt 2 lánynál,eléggé el tudja venni a kedvem ha látom h senkinek se kellek,ilyet nem kéne mondanom mivel 2 csaj még nem a világ,tudom tudom.de ez most mindegy A lényeg: gyáva alak vagyok,de már elegem van belőle,h ilyen vagyok,szombaton életemben másodszor megyek diszkóba,és nem is feltétlenül azzal a céllal h csajozzak,csak jólérezni magam,kicsit talán táncolni is,de miről lehet egy ismeretlen lánnyal beszélgetni,ha tökre nincs közös témánk?,mert csak a testiség,tetszik-tetszik dolog,nem ez érdekel,jólenne egy rendes barátnő.Szóval h álljak a szombat estémhez? :) Láttam lenn igazán szép csajokat... de nem tudok mit kezdeni velük...segítség...ja és hogyan öltözzek?
2011. szept. 5. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Te olyan vagy mind én ! nekem ugyan ez a bajom .. :S


eddig nekem is volt pár próbálkozásom.. de semmi..

de pl. én nem voltam még Disco-ban.. majd jövő nyáron :D


ehhez én sem értek :S


F/17.

2011. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tul sokat görcsölsz add magad annak aki vagy és légy mindig önmagad,ne mutass más képet aki szeret olyannak fogad el amilyen vagy!Lazits!
2011. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudnék mit kezdeni velük...

Ez a kérdés Fake.

Vagy nagyon vidéki vagy.

Mi az, hogy nincs közös téma? Van agyad, bármiről tudsz beszélgetni, egyébként nem felolvasó estre mész, discoba nem sokat szoktak beszélgetni, egyszerűen táncolj velük, aztán hagyd, hogy a csaj beszéljen, néha kérdez valamit.

Én népviseletben mennék a helyedbe, úgy könnyebb beszélgetésbe elegyedni.

2011. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon lenn voltak azok a lányok? discoba nehezebb rendes barátnőt találni.

vigyél BMW slusszkulcsot.

2011. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!