Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pfff:S félórával a talink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pfff:S félórával a talink előtt, írt a pasi Facebook-on h ma mégse okés-. -én meg már napok óta erre vártam. Most téll valami nagyon fontos dolga akadt? Vagy meggondolta magát velem kapcsolatba?

Figyelt kérdés
láttuk már egymást... véletlen összefutottunk már az utcán... de most lett volna az első 'igazi' találkozásunk. de az az érdekes h kb. 1 hónappal ezelőtt is csinált vmi hasonlót!:S... ő 18, én pedig 15, ez lehet a baj?:/:(
2011. aug. 17. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal mondta le..amúgy szerintem dobd..félrek*r(Ez csak megérzés de én is fiú vagyok:D )
2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nagyon be van szarva és inkább megfutamodott
2011. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen okot talált ki?

biztos hogy nem érdekled komolyabban, meg egy bunkó hogy csak fél órával előtte szól. azért az ilyet elkerülném messzire.

2011. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem beijedt.. szerintem ne foglalkozz vele találsz majd jobbat
2011. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kis statisztika..

Tényleg fontos dolga volt:6%

Lusta és nincs kedve elmenni:3%

Félrek*r:41%

Fél:50%

2011. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megijedt sztem...
2011. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dehogy ijedt meg! akkor már inkább az, h nem volt kedve...

nagy bunkó, hogy félórával azelött lemondja te meg már napok óta azt vártad...

mondjuk az is lehet, hogy valami nagyon fontos dolga akadt (bár én nem hinném), tőle kell megkérdezni...

2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

hát a levél is elég rövid volt-.- röviden csak annyit írt kb h: ma nem jó neki, és h reméli ezért most nem haragszok:S...

szoval nemtudom, nemértem:/ nem ismerem annyira h tudjam.. nála ez most mi... azt se mondta h mért nem jó:/

2011. aug. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!