Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennél lyukas foggal randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél lyukas foggal randira? Csók is lenne.16L

Figyelt kérdés
Ma reggel esett ki valami 6-7 éves tömés hátulról, elég nagy lyuk van. Idegesít is, meg érzem mintha jönne valami váladék, és félek hogy ezt érezné a srác is..első csók valószínű ma lenne, nem szeretném ezzel elrontani (holnap megyek fogorvoshoz) Jogos?
2011. szept. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na ez tényleg para helyzet :) sok debil kérdést tudnak feltenni, de ez igy tényleg necces :) randira elmennék, mivel fiu vagyok igy nem félnék a csóktól, nem kezdeményezném és kész. neked sincs okod félelemre, ha megakarna csókolni, vagy csak látod rajta hogy azon gondolkodik, mondd el neki hogy épp milyen peched van és hogy holnap mész fogorvoshoz. bárkivel megeshet, egyáltalán nem gáz, és ha ezt nem érti meg, akkor inkább felejtős is a srác...
2011. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nem kéne olyan lány, akinek rohadnak a fogai, már elnézést.
2011. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dexy ***** válasza:
Fogmosás, rágó és bírd ki. Holnap meg renbe tesznek :) 19/l
2011. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
frissitsd a szádikádat..és megsem érzi..:)
2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mi a szitu, és napoljátok el a csókot:D
2011. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
na és fog nélkül??? elmennél? xD
2011. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. végül lemondtam..féltem attól is, hogy véletlen meglátja akkor amikor éppen nevetek (már volt hogy én megláttam másét) .. remélem nem sértődött meg :| de ilyenekre tényleg érzékeny vagyok és adok magamra :S
2011. szept. 6. 18:30
 8/8 O_o ***** válasza:
100%
Idefigyej kisfiam en naponta 2 szer mosok fogat de nekem is van betomve vagy 4 fogam.Ez nem csak fogmosas kerdese hanem genetikai dolog. De egy magadfajta honnan is tudna.
2011. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!