Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy ismeretlen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy ismeretlen, de neked tetsző srác elhívna randira elmennél? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, és én is neki, de még nem volt alkalmunk beszélni egy szót sem, csak szemeztünk és azt tudom h valóban bejövök neki, ezért gondoltam arra, h valami spontán elkezdett beszélgetés helyett inkább

Egyből elhívnom ahol aztán majd már tudunk beszélgetni.


Vagy elöször mindenképp beszélgessek vele kicsit mielött elhívom?


2010. ápr. 18. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék el veled akkor sem előtte beszélgetsz velem. De minden lány más, lehet hogy ő meg igen. Ezt csak kipróbálni lehet.
2010. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék ha az illető szimpatikus lenne, de szerintem azért kicsit beszélgessetek előtte.

L18

2010. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, de most őszintén, miért ne ? Minden kapcsolat nagyjából ismeretlenségből kezdődik, legalábbis nálam igy volt, ritkán történt barátok részéről


Meg aztán mi a legrosszabb ami történhet, ha még tetszik is a srác ? .....persze mindenki használja az eszét, ha éjjel 3kor hivnál magadhoz kávézni, akkor tuti, hogy nem mennék el, de azért ennyi esze mindenkinek kell legyen

2010. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék az ilyen hirtelen-randirahívásnak :)
2010. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elöször beszélgess vele. legalább pár mondatot. amugy szerintem elmennék,ha látszik rajta hogy nem az a veszélyes fajta pasi :D
2010. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha mondjuk nem egy olyan helyre hívod,a mitől szegény lány frászt kap, akkor nyugodtan. hiszen valahol el kell kezdeni, de például ne egy éjszakai klubba hívd, meg szerintem inkább valami nappali könnyed programot találj, hívd meg egy kávéra, vagy sétálni, de mindeképp úgy, hogy sokat tudjatok beszélgetni.
2010. ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!