Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Volt aki már tapasztalta? :)

Nem voltam még szerelmes. Sokan mondják, hogy a szerelem fáj, vagy azt is hallottam már, hogy "tönkre tesz"

Miért? (Remélhetőleg, tapasztalni fogom valamikor, de kíváncsi lennék, hogy miért fáj..)

Köszi előre a válaszokat :)

16/L


2011. szept. 6. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsi rigó ezt le írni nem lehet.
2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Küldesz képet és ha akarod ak... xDDD
2011. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Majd rájössz ne aggódj....
2011. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy értelmes válaszokat kérnék :)

Lásd: 18:06 .. :)

2011. szept. 6. 18:08
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Tudom, hogy rájövök, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e itt olyan valaki, aki "körül tudná írni" :D

2011. szept. 6. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Áhh bocs hogy azt írtam kicsi rigó csak mert veled egy idős vagyok :Dúgy hogy nem kicsizhetlek le
2011. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem rád értettem, hanem a 2. válaszolóra :D
2011. szept. 6. 18:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen szerelmesnek lenni? Ha egészen röviden definiálhatom, akkor SZAR. Persze, ez ellen nem tudsz mit tenni. Majd jön valaki az életedben, beleesel, aztán a többi majd jön magától. Megtapasztalod Te is! :)
2011. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudod szerelmesnek lenni nagyon jo dolog,de sokszor nagyon fajdalmas is. Peldaul mikor jonnek a feltekenykedesek sok veszekedes...vagy ha a partner felrelep es te szereted ot szerelmes vagy bele na akkor mennyire tud fajni vagy ha szakit veled masert...Tenyleg nehez a szerelem es neha tonkre tessz...
2011. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó de én most azért írtam mert láttam hogy velem egy idős vagy!
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!