Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Annyira helyes

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira helyes

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval egy ilyen búcsú féleségben (körhinták meg ilyenek vannak ott). Az egyik volt osztálytásammal lógott...a volt osztálytársam oda jött hozzám és a bainőmhőz hogy megyünk-e egy gyors meneten én bevállaltam hátha észre veszi az a fiú hogy bevállalós csaj vagyok...nem mindent vállalok be noo ne értsetek félre...tehát mentem egy gyorsm meneten az egyik körhintán vagy is hogyan irjam le az volt a neve hogy CALPSO azon mentem és miután lejöttem szemeztem vele.... ma is találkoztam vele a buszban....ő hátul ült én pedig elöl folyton hátra néztem szemeztem is vele nem is 1x....a barátnőm előttem ült és mikor hátra fordult hozzám látta a fiút a haverjával mondta mikor néz engem vagy mikor nem...sajnos a nevét sem tudom...mit tegyek? gyönyörű gesztenyebarna szeme van....azt már tudom hol lakik....egy regényt ittam tudom de ha tudtok valami jó tippet akár össze is jöhetne....nekem ez lenne az első...PLS mit tegyek?
2011. szept. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vard meg.ha te is tettszel neki kezdemenyezni fog.
2011. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj írásjeleket.
2011. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj szólítsd le nekem jött össze így15F
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 válaszoló szlovákiai vagyok tudok magyarul magyar suliba járok amúgy meg igyekeztem leirni hátha kapok hama választ...utolsó fuuh nem gondoltam volna hogy fiú is ir azért köszöönöm a válaszokat :))
2011. szept. 6. 18:27
 5/5 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki? ha egy fiú közelében vagyok folyton csak hablatyolok mindenről ami csak eszembe jut...
2011. szept. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!