Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit a balcsin ismertem meg és amikor csak úgy véletlen összefutunk tökre örül nekem és jól elvagyunk, de amikor mondom neki, hogy találkozzunk, azt hiszi csak viccelek. :/ facen minden nap beszélünk és kedves meg kicsit olyan mintha tetszenék neki csak nem tudom eldönteni, hogy mit akar :S szerintetek?
2011. szept. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kerdezd meg, hogy vezet -e valahova ez? hatha mond valami hasznalhatot. remelem sikerul, sok sikert. ne nyomulj es ne legy felenk se.
2011. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kicker ***** válasza:
Biztos kedvel ha már egyszer utána is dumáltok,ebből bármi lehet,de tényleg találkozzatok ismerjétek meg egymást és tisztán fogjátok látni mit szeretnétek egymástól.Ennél többet nem lehet erre mondani.
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha bejönnél neki, akkor már próbálkozott volna.


Sorry..

2011. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!